06 listopad (pierwsza środa miesiąca) godz. 18.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu w blasku Jego chwały.

      WIECZÓR UWIELBIENIA

PRZYGOTUJ SWOJE SERCE NA PRZYJŚCIE PANA JEZUSA

Przed świętą Hostią, w której Jezus stał się dla nas chlebem od środka wspierającym i karmiącym nasze życie (por. J 6,35),

„Wieczór Uwielbienia i Uzdrowienia” to szczególne spotkanie , podczas którego uwielbiamy Boga i modlimy się o uzdrowienie tak duszy jak i ciała. Przychodzimy z wiarą, że Jezus chce dokonywać znaków i cudów, i

On to robi! Błogosławi i uzdrawia! Pozwala nam już teraz, tu na ziemi, w codziennym życiu, doświadczać owoców zbawienia – uzdrowienia fizycznego, emocjonalnego, uzdrowienia serca, relacji, a także błogosławieństwa. Podczas Wieczoru Uwielbienia i Uzdrowienia doświadczamy w sposób szczególny tego, że Bóg jest dobrym Ojcem, który pragnie troszczyć się o każdą dziedzinę życia. Doświadczając Jego działania, coraz bardziej zbliżamy się do Niego i poznajemy, Kim On tak naprawdę jest czyli kochającym Ojcem szukającym człowieka bo pragnie żywej relacji z każdym człowiekiem.

Zapraszamy również Ciebie! Przyjdź i przekonaj się, że Bóg istnieje i jest dobry!

Kochani ! Zapraszamy na modlitwę Uwielbienia

muzyką, śpiewem, rozważaniami i Adorację Najświętszego Sakramentu

w środę po wieczornej mszy świętej o godzinie 18.00. Niech będzie to czas poświęcony dla Pana Jezusa ukrytego pod postacią chleba. Czekamy na Ciebie !!!!  […]

Z dzienniczka Siostry Faustyny

+ W czasie Adwentu obudziła się w duszy mojej tak wielka tęsknota za Bogiem. Duch mój rwał się do Boga całą swą mocą, jaką ma w swoim jestestwie. W tym czasie Pan udzielił mi wiele światła poznania Jego przymiotów.
Pierwszym przymiotem, jaki mi Pan dał poznać — to Jego świętość. Świętość ta jest tak wielka, że drżą przed Nim wszystkie Potęgi i Moce. Duchy czyste zasłaniają swoje oblicze i pogrążają się w nieustannej adoracji, a jeden ich tylko wyraz największej czci, to jest — Święty… Świętość Boga rozlana jest na Kościół Boży i na każdą w nim żyjącą duszę — jednak nie w równym sobie stopniu. Są dusze na wskroś przebóstwione, a są też dusze zaledwie żyjące.
Drugie poznanie udzielił mi Pan — to jest Jego sprawiedliwość. Sprawiedliwość Jego jest tak wielka i przenikliwa, że sięga w głąb istoty rzeczy i wszystko wobec Niego staje w obnażonej prawdzie, i nic się ostać by nie mogło.
Trzecim przymiotem jest miłość i miłosierdzie. I zrozumiałam, że największym przymiotem jest miłość i miłosierdzie. Ono łączy stworzenie ze Stwórcą. Największą miłość i przepaść miłosierdzia poznaję we Wcieleniu Słowa, w Jego odkupieniu, i tu poznałam, że ten przymiot jest największy w Bogu.

Bądź pozdrowiona Miłości Wiekuista, Słodki Jezu mój, Który raczyłeś zamieszkać w sercu moim. Pozdrawiam Cię o chwalebne Bóstwo, Które raczyło uniżyć się dla mnie i z miłości ku mnie tak wyniszczać się, aż do nikłej postaci chleba. Pozdrawiam Cię Jezu, niezwiędły kwiecie człowieczeństwa, Tyś jedyny dla duszy mojej. Miłość Twa czystsza niż lilija, a obcowanie Twoje jest mi przyjemniejsze, niż woń hiacyntu. Przyjaźń Twa tkliwsza i delikatniejsza niż zapach róży, a jednak mocniejsza niż śmierć. O Jezu, śliczności niepojęta, Ty się najlepiej rozumiesz z duszami czystymi, bo one jedne są zdolne do bohaterstwa i ofiary, o słodka i różana Krwi Jezusowa, uszlachetnij krew moją i przeistocz ją we własną Swoją Krew, niechaj mi się to stanie według Twego upodobania. (Dz 1575)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *