Intencje modlitewne

.

 
 
 
 
 
Pola oznaczone jako * są wymagane.
Może się tak zdarzyć, że wpis będzie widoczny w Księdzie gości dopiero po tym jak go przejrzymy.
Zastrzegamy sobie prawo do redagowania, usuwania, lub nie publikowania wpisów.
339 wpisów.
Anna Maria z GDYNIA napisał/a 21 sierpnia 2019 o 23:52:
Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa i łaskę wspólnego zamieszkania z moim mężem oraz o pomoc w sprowadzeniu go na dobrą droge i drogę do Jezusa oraz o pomoc finansową i jeśli taka Wola Boga żebym pojechała 24 z Nadia na spotkanie otwarte oraz żebym umiała się trzymać nakazów Boga oraz żeby Maks wrócił szybko i żeby Nadi ząb wypadł sam i inny zaległy urósł żeby miała proste zęby i żeby do dentysty już z tatą poszła.Oraz za nasze zdrowie i błogosławieństwo Ojca i miły weekend.Ojcze dziękuję i proszę w Imie Jezusa kocham Was proszę działaj mów i działaj we mnie w nas w naszym życiu dawaj znaki i rob tak bym mogla Twoja Wole pelnic.proszę o miłosierdzie i dobro i miłość od Ciebie i Maryji o przemianę życia mojego i mojej rodziny i abym się cieszyla.Umiała cieszyć.O darowanie już kary Tomkowi i mi.O nowe dary Ducha Świętego i Ducha Świętego dla mnie i Tomka i Jego Światło Maryjo proszę Tobie nas i to oddaje w Twoje ręce i dziękuję za wszystko.Jezu Ty się tym zajmij. Dziękuję!
Przemek z Warszawa napisał/a 15 sierpnia 2019 o 14:52:
Matko Boża proszę by Małgosia nie odeszła ode mnie, proszę by znów mi zaufała. Napełnij Jej serce miłością, ufnością i tęsknotą do mnie. Spraw byśmy byli dobrym małżeństwem które żyje na chwałę Bożą i tak wychowuje swoje dzieci o które też gorąco Cię proszę. O Maryjo bez grzechu poczęta modl się za Nami, módl się za Małgosią. Amen.
Pati z Rumia napisał/a 14 sierpnia 2019 o 13:29:
Św Judo Tadeuszu Proszę o dobrego wierzącego i kochającego męża, który zakceptuje mnie taka jaka jestem z wadami i zaletami z moja duszą i serem. Męża,który zakceptuje moją mamę i będzie nas kochał aby razem przejść przez życie w radości, smutku i uśmiechu. Proszę Cię o zdrowie dla mojej mamy Św Judo Tadeuszu tak bardzo moje serce pragnie aby z jej buzi nie spłynęły już łzy smutku i strachu a łzy szczęścia i miłości aby na jej buzi zajaśniał Boży uśmiech. Proszę o zdrowie, miłość i zgodę w rodzinie mojego brata aby kochali się wazmiemnie i dziękowali za to co mają aby pieniądze nigdy nie stały się najważniejsze aby ich dzieci wyrosły na wierzących ludzi aby stanowił siebie, rodziców i każdego bliźniego. Dziękuję Św Judo Tadeuszu za życie,uśmiech i miłość. Mi dodaj sił abym miłą w siebie jeszcze więcej pokory, cierpliwości i miłości. Niech Bóg prowadziła Wspólnotę Ojca Pio i umacnia wszystkich!!!! Jezu Ty się Tym Zajmij Jezu ufam tobie
Anna z Kwidzyn napisał/a 14 sierpnia 2019 o 00:16:
Proszę Cię Boże ,by Krzysztof G.z Warszawy rzucił palenie. Dziękuję Ci!
A. napisał/a 12 sierpnia 2019 o 16:07:
Proszę o modlitwę w intencji codziennego umacniania relacji, przyjaźni, miłości pomiędzy mną a Markiem, częste spotkania i długie rozmowy. Aby znów często chciał i mógł ze mną rozmawiać i się spotykać. Aby zawsze znajdował dla mnie czas mimo zmęczenia i innych obowiązków, na rozmowę, na spotkania, jak jeszcze niedawno i by znów był zaangażowany w nasze relacje. Amen.
Anna Maria z GDYNIA napisał/a 10 sierpnia 2019 o 20:37:
Prosze o modlitwe dziekczynna oraz w intencji mojego meza aby przyszedl z Woli Ojca i zabral nas do siebie o jego nawrocenie oraz o Ducha Swietego dla nas. Prosze Cie Jezu przez Maryje i z nia oraz Ciebie Ojcze w Imie Jezusa.Przyjdz Duchu Swiety. Jezu Ty sie tym zajmij.
ANETA z SLASK napisał/a 10 sierpnia 2019 o 17:33:
PROSZE O MODLITWE O ZDROWIE DLA MOJEJ RODZINY PANIE BOZE ZABIERZ OD NAS CHOROBY FIZYCZNE I PSYCHICZNE BLAGAM POMOZ
Zofia z Wlkp. napisał/a 9 sierpnia 2019 o 13:38:
Dziękuję Święty Judo Tadeuszu za wszystkie modlitwy i wstawiennictwo i proszę o dalsze modlitwy i łaski. Bóg zapłać za wszystko.
Zbigniew z Brzeg napisał/a 7 sierpnia 2019 o 11:02:
Proszę o modlitwę za mnie i moją rodzinę. Zbyszek
Grażyna Młynarczyk z WIELICZKA napisał/a 2 sierpnia 2019 o 23:25:
Proszę o modlitwę dla mojego syna Rafała o miłosierdzie błogosławieństwo Boże wstawiennictwo łaskę pomoc w rozwiązaniu problemow z jakimi zmaga się codziennie Dziękuję za modlitwę Bóg zapłać
Córka z Śląskie napisał/a 28 lipca 2019 o 13:12:
Św Judo Tadeuszu Proszę o modlitwę za zmarłą mamę , zdrowie dla ojca , wsparcie rodziny i prawdziwych przyjaciół. Jeśli to zgodne z wolą Bożą proszę o modlitwę w intencji ukończenia zaległej nauki ,napisanie pracy i dobrego męża .O wyleczenie nóg i przyjaciół.
Ciocia napisał/a 28 lipca 2019 o 07:52:
Św. Judo Tadeuszu, proszę wstaw się za Nikolasem wyproś u Miłosiernego Boga potrzebne łaski dla ciężko chorego na nowotwór dziecka.
Anna Maria z GDYNIA napisał/a 27 lipca 2019 o 17:06:
Intencje Tomasza. Ojcze w Imie Jezusa proszę o pokój serca dla Ani o jej przemianę życia Twoja miłością o uwolnienie jej od Pajęczyny zła i wasza relacje i miłość Maryjo zawierzam Ci moja żonę i ja oddaje.Za Nadie żeby miała mnie blisko i moje nawrócenie i uwolnienie od Szatana i złego złego Towarzystwa i zenym mógł się modlić i za duszę czysciwe i każdego kto się modli za mnie i nasza rodzinę.Za moich rodziców o uwolnienie nawrócenie i relacje abym z Woli Boga mógł moja rodzine zabrać do siebie za nasze relacje i żebym zły przestał krzywdzic moja żonę i rodzine dzieci o uzdrowienie naszej relacji mój powrót o leczenie ran mojej żony i moich o wsparcie Św Józefa mojego Anioła i Archaniola o Światło Ducha Świętego dla nas i o Ducja Świętego dla nas o ulecznie naszych Dusz ciał relacji życia. O zbawienie dla nas i rodziny naszej.Za wszystko o co prosi moja zona w Imie Jezusa i oddała Maryji oraz Za plany Maryji. Za zęby Nadi jej naukę zachowanie i Makasa też o ochronę przed zkym chorobami i złym towarzystwem oraz grzechami żeby się słuchali nas. O ochronę przed obcymi ludźmi od Szatana co nas chcą rozdzielić i krzywdzic. Maryjo Tobie to oddaje.Dziękuję też za opiekę nad moja rodzina i za otoczenie chwała Ani i za wszystko co dla nas robisz.Dziękuję. Przyjdź Duchu Święty. Jezy Ty się tym zajmij. Intencje Nadii. Ojcze proszę w Imie Jezusa proszę aby tata dzisiaj albo jutro albo pojutrze wrócił.Żeby tata był zdrowy i każdy w rodzinie żeby nikt nie był zły .Jak ktoś umrze żeby nikt nie płakał.Żeby nie było bezdomnych.Żeby każdy miał dom.Żeby nikt nie zabijał.Żeby każdy w przedszkolu był grzeczny.Żeby nikt nie marudzi. Mamo Tobie to oddaje. Jezu Ty się tym zajmij. I dalszą część moich. I ja również proszę jeszcze za duszę czyscowe i każdego kto sie za nas modli i plany Maryji. Maryjo oddajemy to Tobie. Jezu Ty się tym zajmij. Ojcze dziękujemy i prosimy w Imie Jezusa.
Anna Maria z GDYNIA napisał/a 27 lipca 2019 o 16:46:
Ojcze w Imie Jezusa proszę Cię za Tomka o jego nawrócenie powrót i uwolnienie od opetania,złych duchów,zniewolen,aby tam gdzie jest mógł się modlić,zawierzam,wyrzekac szatana i jego dzieł,być blisko Ciebie.ULeczenie jego ran duszy i ciała i chorób.O pokój dla niego szczęście i żeby mógł przyjść i zabrać nas do siebie aby szedł za Tobą i się słuchał.Żeby w pracy rozumieli i źle towarzystwo dało mu spokój o Światło Ducha Świętego.Uwolnienie od przekleństw i grzechów między pokoleniowych też.Żeby mógł czasem coś mówić on.I Żebym wiedziała ze to On. Żeby się słuchał o nasze relacje zgodę pojednanie.Żebyś był dla niego nr 1 potem ludzie.O jego zbawienie i wszystkie potrzebne łaski.O wasza przyjaźń relacje i miłość.O Ducha Świętego dla niego i dla nas.I jego rodziców.O ich zbawienie i mojej rodziny też i jego. Zbawienie naszych rodzin. Za mnie o ufność głęboką pokój serca i duszy i zdrowie duszy i ciala żebym przestała palić żebyś był nr 1 zawsze.O uwolnienie z Pajęczyny zła w sercu i tego kamienia.Za nasze relacje Ojcze jak Maria Magdalena.O dalszą przemianę mojego życia Twoja miłością proszę działaj i mój do mnie Jezu mów i działaj.O moje uwolnienie od złych duchów lęków i szatana żeby przestał mnie straszyć.O siły i cierpliwość.Zbawienie Mirka. Za dzieci i ochronę nawrócenie zbawienie I fajne życie i dzieciństwo. Żeby Łukasz gdzieś wyjechał.Za Edwina o bezpieczeństwo w pielgrzymce i opiekę Maryji.O bezpieczne kolonie dzieci na tych statkach i żeby Tomek już był z nami wtedy. Żebym mogła tam zostać i go pilnować i żyć w miarę normalnie z nim z dziećmi do jego powrotu.Żeby żadna kobieta już się nie pojawiła i mężczyzna.O ochronę przed przeklenstwani dla nas.O ukojenie smutku i cierpienia dla Olka i babci.Żebym umiała głosić zdrową naukę.Nie wstydzila Jezusa i Maryji.Żeby szatan przestał mnie dreczyc i straszyć.O Nowe dary Ducha Świętego radość trwania w kościele i komuni i przy Tobie wszędzie. Żebyś mi rozbujał życie Twoja miłością i dał radość szczęście.O powiedzenie w nauce dla dzieci i ochronne przed złym towarzystwem i krzywdami złymi ludźmi i szatanem.O zdrowie dla nich. Żeby Nadii ząb wyrósł już ten zaległy żeby miała proste.A ten szybko wypadł. Żeby Mateusz się pomodlil za nas.Żebym się uczyła dobrze cytatów.O opiekę Maryji nad nami i ochronę przed szatanem i za wszystkich i wszystko co jej oddałam w ręce i o co błagam o wsparcie moich Patronów I Anioła Stróża i krewnych i przyjaciół w niebie którzy z Wami tam są.I o moje zbawienie dalsze nawrócenie.Twoje dalsze prowadzenie mnie i opiekę opatrzność i miłość bloskosc czułość. Maryjo matko moja Tobie To oddaje. I dziękuję za pokój sen pieniądze słowa Maksa kolonie bezpieczne i dentyste i spokój w domu i obiadki dobre.Za miłość i wsparcie i moim też. Przyjdź Duchu Święty. Jezu Ty się tym zajmij.
Agnieszka z Krasnystaw napisał/a 23 lipca 2019 o 11:41:
Proszę o modlitwę w intencji tego rozwiązania problemu, który mnie dręczy i pomoc w wyjściu z kłopotliwej sytuacji, w której się znalazłam.
zbyszek z Kraków napisał/a 21 lipca 2019 o 17:09:
U łaskę wiary i zdrowia dla Michała i osób bliskich
Paulina napisał/a 14 lipca 2019 o 16:14:
Św Juto Tadeuszu proszę o cierpliwość, proszę żeby z Radkiem nam wyszło tym razem, proszę o wstawiennictwo za nami.
Wioletta z Pod Warszawą napisał/a 11 lipca 2019 o 16:11:
Św. Judo uratuj moje małżeństwo sakramentalne, jest przed sprawa rozwodowa. . Nawroc męża, aby porzucił kochankę.
Jacek Ela z Bielsko napisał/a 9 lipca 2019 o 15:16:
Judo Nasz Święty Bracie W Twych Intencjach Błagamy Prosilibysmy o Cud Żywy Bóg Zaplac za Wszystko Jezusiu Nasz !
Sylwia napisał/a 9 lipca 2019 o 10:30:
Proszę o cud miłosierdzia,we wszystkich intencjach,które noszę w swoim sercu,zwłaszcza w tych najtrudniejszych. Bóg zapłać.Sylwia.