Intencje modlitewne

.

 
 
 
 
 
Pola oznaczone jako * są wymagane.
Może się tak zdarzyć, że wpis będzie widoczny w Księdzie gości dopiero po tym jak go przejrzymy.
Zastrzegamy sobie prawo do redagowania, usuwania, lub nie publikowania wpisów.
353 wpisy.
Zosia z Wielkopolska napisał/a 9 sierpnia 2017 o 14:06:
Proszę o modlitwę, by Duch Święty wskazał mi cel życia , moje powołanie i moje talenty i bym niczego nigdy nie zaprzepaściła.Amen. Bóg zapłać .
Justyna J z lubuskie napisał/a 19 lipca 2017 o 21:02:
Proszę w intencji o spotkanie odpowiedniego mężczyzny z którym ułożę sobie życie oraz otrzymania mieszkania w TBS na dobrych warunkach Bóg zapłać
Ania napisał/a 22 czerwca 2017 o 14:20:
Proszę o modlitwę w intencji uratowania i uzdrowienia mojego małżeństwa, aby nie doszło do rozwodu ani separacji cywilnej. O odrodzenie się w mężu pierwotnej miłości, która nas połączyła, tęsknoty i szacunku do mnie, wierności i jedności małżeńskiej, o pojawienie się w jego sercu chęci kontaktu ze mną i przeprowadzenia szczerej rozmowy oraz chęci pojednania się.
Krzysztof z Przodkowo napisał/a 6 czerwca 2017 o 21:19:
Witam Piszę do wielu Bardzo proszę o modlitwy za moją kochaną żonę Dorotę . Za wiozłem Dorotę do Zgierza na jodowanie i wszelkie badania aby wyszukać komórki rakowe . Bardzo proszę o modlitwy o zdrowie dla Dorotki . Prośmy naszą Matkę Maryję aby wstawiła się swoją modlitwą do naszego Pana Jezusa . Proszę przekaż innym . Z góry wielkie Bóg zapłać
Administrator z Gdynia napisał/a 26 maja 2017 o 13:01:
Kochany Św. Ojcze Pio, mój Patronie, bardzo proszę o Twoje wstawiennictwo u Miłosiernego Jezusa Chrystusa o cud uzdrowienia i ulgę w cierpieniu dla naszego przyjaciela Marka. Nie jestem godny, aby Bóg wysłuchał moich błagań, ale z Twoim wstawiennictwem być może spojrzy na mnie łaskawie i wysłucha moich próśb. Boże, Ojcze nasz, niech Twa Opatrzność czuwa nad chorymi i cierpiącymi, aby nie marnowali cierpienia, lecz umieli je wprzęgać w Twą służbę i włączali je w ofiarę Chrystusa. Daj Ojcze najlepszy, wszystkim cierpiącym łaskę dobrego, owocnego przeżywania cierpienia, dodawaj sił i otuchy, pocieszaj, oszczędzaj ich ile można, pozwól nieść im ulgę. Karm ich, Ojcze, Ciałem Twego Boskiego Syna. Żyj w nich i buduj Swoje Królestwo. Pozwól się realizować powołaniom chorych, błogosław wspólnotom chorych. Pozwól cierpiącym, aby byli pożyteczni dla bliźnich i kościoła. Niech Duch Święty prowadzi ich do świętości i szczęścia wiecznego. Amen. Kochani proszę o modlitwę za wszystkich chorych i cierpiących.
Grażyna z Gdynia Pogórze napisał/a 23 maja 2017 o 13:23:
proszę o ulgę w cierpieniu dla męża
Ala z Rumia napisał/a 20 maja 2017 o 13:16:
O szczęśliwą obronę pracy mgr i o wyrozumiałość ludzi na uczelni, o dobrą pracę zawodową, o uzdrowienie serca i tarczycy i dotarcie bezpieczne do prawdy w pewnych kwestiach Bogu wiadomych, o oddalenie dawnych problemów dawnej, byłej okolicy zamieszkania, o umiejętność przebaczenia i przetrawienia pewnych spraw. za Panią Alfredę, Asię i Nikolę w ich trudnych ważnych intencjach Bogu wiadomych.
Milena z Warszawa napisał/a 8 maja 2017 o 10:02:
Proszę gorąco o modlitwe o pracę dla Mileny i Mateusza i uzdrowienie Mileny z depresji
RENATA z GDYNIA napisał/a 7 maja 2017 o 18:45:
PROSZE O MODLITWĘ DO BOGA OJCA PRZEZ RĘCE MARYJI I OJCA PIO O ŁASKI ZDROWIA DLA DLA CÓRKI HANNY
Kasia z Gdynia napisał/a 13 kwietnia 2017 o 22:09:
Proszę o modlitwę za wszystkich wiernych i Kapłanów z naszej Parafii oraz przemianę serc.
Patrycja z Gdynia napisał/a 13 kwietnia 2017 o 21:49:
Bardzo proszę o modlitwę za Dorotkę. Po operacji wycięcia tarczycy z wieloma guzami myśleliśmy że to wszystko ale okazało się inaczej . Wycięta tarczyca z guzami poszła do badan - analizy i okazało się że pomiędzy guzami był rak , jeszcze nie wiemy o przerzutach . Bardzo proszę o modlitwę za Dorotkę o jej zdrowie aby nasz Pan Jezus miał ją w swojej opiece . Z góry Bóg zapłać.
Grażyna z Gdynia Pogórze napisał/a 13 kwietnia 2017 o 09:20:
W dzisiejszym dniu tj. 13.04.2017 r. Wielki Czwartek módlmy się za naszych kapłanów tj. ks. Tadeusza i ks. Adriana dziękując im za ich błogosławieństwa nam udzielane, opiekę duchową i prowadzenie nas bliżej Boga
Administrator napisał/a 3 kwietnia 2017 o 16:21:
Módlmy się przez wstawiennictwo św. Judy Tadeusza Apostoła, za wszystkie osoby z naszej Parafii, aby z miłością przyjmowały dar nowego życia, aby troski dnia codziennego nie przysłoniły nam Boga, aby Parafianie oświeceni światłem wcielonego Słowa dobrze przygotowali się na Zmartwychwstanie Pana Jezusa.