Intencje modlitewne

.

 
 
 
 
 
Pola oznaczone jako * są wymagane.
Może się tak zdarzyć, że wpis będzie widoczny w Księdzie gości dopiero po tym jak go przejrzymy.
Zastrzegamy sobie prawo do redagowania, usuwania, lub nie publikowania wpisów.
367 wpisów.
Paweł z Poznań napisał/a 1 września 2019 o 22:04:
Proszę Cię Panie Boże o łaskę rozszerzenia się kultu Najświętszej Krwi Zbawiciela. Jego Krwi i wstawiennictwu Matki Bożej chciałbym polecić Marka, Janinę, Pawła i znajomych z prośbą o łaskę nawrócenia i żywej wiary. Dla 99-letniej Marianny chciałbym uprosić łaskę zrośnięcia się kości po złamaniu i łaskę dobrej śmierci w przyszłości.
błagajaca napisał/a 27 sierpnia 2019 o 12:05:
Święty Judo Tadeuszu błagam o cud uzdrowienia mojej kochanej Koli z choroby nowotworowej.
Anonim z Warszawa napisał/a 27 sierpnia 2019 o 09:36:
Sw.Tadeuszu proszę o uratowanie naszego domu od komornika,proszę o pomoc w trudnej sprawie,o łaskę ,Boże Błogosławieństwo,Miłosierdzie. Dziękuję Panie Boże
Renata z wieliczka napisał/a 26 sierpnia 2019 o 14:13:
Błagam Cie św. Judo Tadeuszu o wstawiennictwo do Boga do Naszego Pana Jezusa Chrystusa o dobrego męża dla Renaty.
Wiktor z Dobczyce napisał/a 26 sierpnia 2019 o 14:10:
Błagam Cię św. Judo Tadeuszu o wstawiennictwo do Boga do Naszego Pana Jezusa Chrystusa o szczęśliwe rozwiązanie aktualnych problemów prawnych dla Wiktora błagam o pomoc
Iwona z Siedlce napisał/a 25 sierpnia 2019 o 17:48:
Św. Judo Tadeuszu uproś u Boga uzdrowienie duszy i ciała Marii , łaskę żywej wiary dla niej , oraz dary Ducha Świętego .
Anna Maria z GDYNIA napisał/a 24 sierpnia 2019 o 08:32:
Ojcze Dziekczynie za miłość i opatrzność relacje i uwielbieniowo w Imie Jezusa oraz o łaskę zamieszkania Z Tomkiem i ochronę przed niebezpieczeństwem dla niego i dla nas onawrócenie oraz o radość od Ojca przez Maryję i wstawiennictwo moich Patronów Anioła I krewnych i przyjaciół w niebie oraz o Ducha Świętego jego Światło i Nowe dary Ducha Świętego i opiekę Maryji i jej czuła obecność i za relacje naszej czwórki i w rodzinie.Oraz żeby Mateusz miał czas na modlitwę oraz o zastrzyk pieniędzy oraz za moje inne intencję i osoby oddane Maryji i Bogu znane Maryjo w Twoje czułe ręce nas i te prośby oddaje Mów Duchy Święty i działaj działaj i mów razem z Maryją i Swietymi proszę o jego nawrócenie powrót i uwolnienie oraz błagam o wsparcie moich Patronów Anioła I krewnych którzy sa u Ciebie i o fajny weekend i abyś był zawsze nr 1.O dalszą przemianę mojego życia Twoja miłością i o radość od Ciebie o pełnię radości i aby Nadia już miała tatę blisko.O relację miedzy nami 4 i sukcesy w nauce u dzieci. O uzdrowienie ręki tej pani od psa oraz Eli pleców mojej nogi i Nowe zęby dla Nadii Tomka serce zdrowie Olka Steni Oliwki Maryjo matko moja prowadź mnie do Jezusa Jezu oddaje się Tobie.I Błagam o miłosierdzie i dobro dla nas. Ojcze proszę w Imie Jezusa Chrystusa. Jezu Ty się tym zajmij. Dziękuję .
Wieslawa napisał/a 23 sierpnia 2019 o 16:20:
Maryjo, dziekuje za Twoja pomoc, Sw Jozefie, prosze Was o opieke nade mna i moja przyszla rodzina, kierujcie nami abysmy jak najlepiej przygotowali sie do zalozenia szlachetnej rodziny, ufam
Anna Maria z GDYNIA napisał/a 21 sierpnia 2019 o 23:52:
Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa i łaskę wspólnego zamieszkania z moim mężem oraz o pomoc w sprowadzeniu go na dobrą droge i drogę do Jezusa oraz o pomoc finansową i jeśli taka Wola Boga żebym pojechała 24 z Nadia na spotkanie otwarte oraz żebym umiała się trzymać nakazów Boga oraz żeby Maks wrócił szybko i żeby Nadi ząb wypadł sam i inny zaległy urósł żeby miała proste zęby i żeby do dentysty już z tatą poszła.Oraz za nasze zdrowie i błogosławieństwo Ojca i miły weekend.Ojcze dziękuję i proszę w Imie Jezusa kocham Was proszę działaj mów i działaj we mnie w nas w naszym życiu dawaj znaki i rob tak bym mogla Twoja Wole pelnic.proszę o miłosierdzie i dobro i miłość od Ciebie i Maryji o przemianę życia mojego i mojej rodziny i abym się cieszyla.Umiała cieszyć.O darowanie już kary Tomkowi i mi.O nowe dary Ducha Świętego i Ducha Świętego dla mnie i Tomka i Jego Światło Maryjo proszę Tobie nas i to oddaje w Twoje ręce i dziękuję za wszystko.Jezu Ty się tym zajmij. Dziękuję!
Przemek z Warszawa napisał/a 15 sierpnia 2019 o 14:52:
Matko Boża proszę by Małgosia nie odeszła ode mnie, proszę by znów mi zaufała. Napełnij Jej serce miłością, ufnością i tęsknotą do mnie. Spraw byśmy byli dobrym małżeństwem które żyje na chwałę Bożą i tak wychowuje swoje dzieci o które też gorąco Cię proszę. O Maryjo bez grzechu poczęta modl się za Nami, módl się za Małgosią. Amen.
Pati z Rumia napisał/a 14 sierpnia 2019 o 13:29:
Św Judo Tadeuszu Proszę o dobrego wierzącego i kochającego męża, który zakceptuje mnie taka jaka jestem z wadami i zaletami z moja duszą i serem. Męża,który zakceptuje moją mamę i będzie nas kochał aby razem przejść przez życie w radości, smutku i uśmiechu. Proszę Cię o zdrowie dla mojej mamy Św Judo Tadeuszu tak bardzo moje serce pragnie aby z jej buzi nie spłynęły już łzy smutku i strachu a łzy szczęścia i miłości aby na jej buzi zajaśniał Boży uśmiech. Proszę o zdrowie, miłość i zgodę w rodzinie mojego brata aby kochali się wazmiemnie i dziękowali za to co mają aby pieniądze nigdy nie stały się najważniejsze aby ich dzieci wyrosły na wierzących ludzi aby stanowił siebie, rodziców i każdego bliźniego. Dziękuję Św Judo Tadeuszu za życie,uśmiech i miłość. Mi dodaj sił abym miłą w siebie jeszcze więcej pokory, cierpliwości i miłości. Niech Bóg prowadziła Wspólnotę Ojca Pio i umacnia wszystkich!!!! Jezu Ty się Tym Zajmij Jezu ufam tobie
Anna z Kwidzyn napisał/a 14 sierpnia 2019 o 00:16:
Proszę Cię Boże ,by Krzysztof G.z Warszawy rzucił palenie. Dziękuję Ci!
A. napisał/a 12 sierpnia 2019 o 16:07:
Proszę o modlitwę w intencji codziennego umacniania relacji, przyjaźni, miłości pomiędzy mną a Markiem, częste spotkania i długie rozmowy. Aby znów często chciał i mógł ze mną rozmawiać i się spotykać. Aby zawsze znajdował dla mnie czas mimo zmęczenia i innych obowiązków, na rozmowę, na spotkania, jak jeszcze niedawno i by znów był zaangażowany w nasze relacje. Amen.
Anna Maria z GDYNIA napisał/a 10 sierpnia 2019 o 20:37:
Prosze o modlitwe dziekczynna oraz w intencji mojego meza aby przyszedl z Woli Ojca i zabral nas do siebie o jego nawrocenie oraz o Ducha Swietego dla nas. Prosze Cie Jezu przez Maryje i z nia oraz Ciebie Ojcze w Imie Jezusa.Przyjdz Duchu Swiety. Jezu Ty sie tym zajmij.
ANETA z SLASK napisał/a 10 sierpnia 2019 o 17:33:
PROSZE O MODLITWE O ZDROWIE DLA MOJEJ RODZINY PANIE BOZE ZABIERZ OD NAS CHOROBY FIZYCZNE I PSYCHICZNE BLAGAM POMOZ
Zofia z Wlkp. napisał/a 9 sierpnia 2019 o 13:38:
Dziękuję Święty Judo Tadeuszu za wszystkie modlitwy i wstawiennictwo i proszę o dalsze modlitwy i łaski. Bóg zapłać za wszystko.
Zbigniew z Brzeg napisał/a 7 sierpnia 2019 o 11:02:
Proszę o modlitwę za mnie i moją rodzinę. Zbyszek
Grażyna Młynarczyk z WIELICZKA napisał/a 2 sierpnia 2019 o 23:25:
Proszę o modlitwę dla mojego syna Rafała o miłosierdzie błogosławieństwo Boże wstawiennictwo łaskę pomoc w rozwiązaniu problemow z jakimi zmaga się codziennie Dziękuję za modlitwę Bóg zapłać
Córka z Śląskie napisał/a 28 lipca 2019 o 13:12:
Św Judo Tadeuszu Proszę o modlitwę za zmarłą mamę , zdrowie dla ojca , wsparcie rodziny i prawdziwych przyjaciół. Jeśli to zgodne z wolą Bożą proszę o modlitwę w intencji ukończenia zaległej nauki ,napisanie pracy i dobrego męża .O wyleczenie nóg i przyjaciół.
Ciocia napisał/a 28 lipca 2019 o 07:52:
Św. Judo Tadeuszu, proszę wstaw się za Nikolasem wyproś u Miłosiernego Boga potrzebne łaski dla ciężko chorego na nowotwór dziecka.