Intencje modlitewne

.

 
 
 
 
 
Pola oznaczone jako * są wymagane.
Może się tak zdarzyć, że wpis będzie widoczny w Księdzie gości dopiero po tym jak go przejrzymy.
Zastrzegamy sobie prawo do redagowania, usuwania, lub nie publikowania wpisów.
638 wpisów.
Katarzyna napisał/a 10 czerwca 2020 o 10:32:
Proszę o nową bardzo dobrą i dobrze płatną pracę dla mojej mamy i męża. Proszę również o zdrowie, zgodę i miłość w rodzinie. Proszę aby ludzie nie wytykali nas palcami i nie odwracali się od nas, a przyjaźnili się i byli dobrzy dla nas. Pomóż nam wybudować nowy dom dla naszej rodziny.
roza z opole napisał/a 7 czerwca 2020 o 17:40:
sw.juda tadeuszu blagam aby moje dorosle dzieci sandra z sebastianem ,justyna i seweryn wreszcie zostali przyjaciolmi ,o cud przemiany ,odmien te beznadziejna bez wyjscia sytuacje blagam o wysluchanie
Weronika z Gliwice napisał/a 6 czerwca 2020 o 22:20:
Proszę o modlitwę za mojego syna o łaskę nawrócenia i uwolnienia z nałogu alkoholowego.
Monika z Kraków napisał/a 5 czerwca 2020 o 10:56:
o Uzdrowienie małżeństwa Moniki i Radka, nawrócenie i przemianę serca męża i jego powrót do rodziny
Natalia napisał/a 4 czerwca 2020 o 16:49:
Błagam o modlitwę w intencji uwolnienia ze wszystkich przeszkód, węzłów i przekleństw, które uniemożliwiają Natalii wyrwanie się z samotności oraz zostanie żoną i matką. O dobrego męża dla Natalii.
Agnieszka napisał/a 4 czerwca 2020 o 09:52:
Św. Judo Tadeuszu proszę Cię uwolnij mnie od tych natrętnych myśli i ludzi którzy chcą mnie skrzywdzić i moją rodzinę. Spraw bym przestała bać się wychodzić z domu. Opiekuj się mną i moją rodziną.
Anna Maria z GDYNIA napisał/a 3 czerwca 2020 o 11:19:
Proszę dziekczynnie oraz za Tomka i w jego intencjach i Maryji oraz moich wszystkich.Proszę też by Nadii tata przychodził do nas codziennie przed moja sprawa trzymał Woli Boga i sam płacił aby żadnych nie było i ataki skończyły i aby przyszedł tylko z Woli Boga i abym miała za co żyć do tego czasu bym się chociaż tym nie martwią .O odwagę i pokój serca dla niego i dla mnie.By Nadia miała tatę blisko i była bezpieczna.Brak ataków pogan.O uzdrowienie naszych relacji.Boże błagam zmiłuj się nad nami nad Nadia.Pomnóż wiary miłości i radości .Błagam Cię.Dziękuję i proszę w Imie Jezusa.Maryjo w Twoje ręce wkładam. Przyjdź Duchu Święty. Jezu Ty się tym zajmij. Dziękuję.
Patrycja z Rumia napisał/a 3 czerwca 2020 o 06:43:
Proszę o cud uzdrowienia dla moje mamy z guzów tarczycy. Dziękuję za wszelkie otrzymane łaski dla mnie i mojej rodziny. Św Ojcze Pio, Św Judo Tadeuszu proszę was o wasze wstawiennictwo o dobrego wierzącego męża zgodnego z wolą Bożą. O wypełnienie Woli Bożej dla Patrycji i Artura. Proszę o dar wspólnej modlitwy i wspólnej Eucharystii dla mnie i mojego przyszłego męża. Jeśli to jest zgodne z wolą Bożą. Proszę o własny dom dla mnie i mojej mamy,nasz własny kąt. Błagam o pomoc w spłacie kredytu.Proszę o dodatkową pracę. Dziękuję Jezu Ufam Tobie ♥️ Ufam Wierze Kocham
Dagmara z Łódź napisał/a 2 czerwca 2020 o 17:06:
W moich intencjach i za moich bliskich św. p. Piotr, Sławomir, Tomasz, Szymon, Konrad, Sebastian, Beatrycze, Franciszek, Aleksander, Sebastian, Józefina, Zenon Sławomir, Sebastian, Paweł, Łukasz, Jan, Antoni Dominik, żyjących Józef, Józefina, Grzegorz, J., S., W., i za mnie.
Piotr napisał/a 30 maja 2020 o 14:52:
Sw Judo Tadeuszu proszę Cię o dobrą pracę dla Piotra żeby Piotr miał przedłużony zasiłek rehabilitacyjny na komisji lekarskiej w ZUS i żeby lekarz orzecznik przedłużył Piotrowi zasiłek rehabilitacyjny na rok czasu z ZUS a potem żeby wrócił do pracy lub dostał rentę z ZUS
Anna Maria z GDYNIA napisał/a 30 maja 2020 o 00:16:
Dziękczynienie i uwielbieniowo oraz za mojego męża o wzmocnienie Jego Woli i żeby często przychodził do nas i Jezu dziękuję Ci i proszę wspomagaj mnie bym dobrze zrobiła to co mam zrobić.Wzmacniaj mnie kieruj mną i nim proszę za nasze relacje i brak awersji u niego.Proszę o nawrócenie i uwolnienie oraz odwagę i moc.Oraz o wsparcie finansowe i żeby ta kobieta dała mu spokój i żeby się trzymał zasad i dał alimenty sam.Maryjo w Twoje ręce...Ojcze dziękuję i proszę w Imie Jezusa.Jezu Ty się troszcz.
Katarzyna napisał/a 29 maja 2020 o 10:44:
Pragnę podziękować św. Judzie Tadeuszowi za opiekę i pomoc. Doświadczyłam bardzo wyjątkowej sytuacji. Dwa dni przed obroną, gdy zmęczona zasnęłam jak kamień miałam taki oto sen: stałam w Kościele, w którym byli ludzie, po lewej stronie, a z prawej strony z boku od ołtarza wyjechała, o ile tak można powiedzieć zamknięta trumna brązowa średnio jasna, która tak sama jechała wzdłuż Kościoła i ja odwróciłam się w jej stronę, a ona zahaczyła o moją prawą stopę i ujrzałam czerwone spore zadraśnięcie, po chwili stanął na przeciw mnie ktoś, kto miał w ręku białą jakby gipsową/marmurową figurkę, przedstawiającą twarz i po chwili popatrzylam na tę Osobę i wiedziałam, że to św. Juda Tadeusz. Obudzilam się przerażona, byla równo 4.00 nad ranem. Święty miał uwydatnione policzki, ciemne wlosy, dluzsze, brodę niezbyt długą, wąsy, nie był stary, może tak ok. 40-50 lat. Najdziwniejsze, że ja się nie modliłam do tego Świętego. Jedynie odmówiłam Nowenne Pompejańską, moze Maryja wysłała Go na pomoc. Ostatecznie obrona, wszystkie stresujące i trudne sprawy, podróż moja i rodziny wszystko przebiegło szczęśliwie. Miało to miejsce przed samym ogłoszeniem pandemii. Bogu za wszystko dziękuję, a Świętemu za niespodziewane "spotkanie" i opiekę nade mną z całego serca bardzo dziękuję. Polecam się Jego przewodnictwu.
Katarzyna napisał/a 29 maja 2020 o 05:53:
Proszę o dar miłośći, wzajemnej, wiernej, trwałej, sakrament małżeństwa, ciepły, pełen dobrych uczuć dom, zdrowe dziecko i pracę. O radość w życiu.
Grażyna z Śląskie napisał/a 28 maja 2020 o 16:04:
Szczęść Boże! Pokornie proszę o modlitwę w intencji odzyskania zdrowia dla mnie i pogrążonego w bólu taty . O znalezienie stałej pracy , zmianę mieszkania i siły do życia.O poprawę wzroku dla taty , uzdrowienie z przewlekłych chorób, ochronę przed zarażeniem. O życie wieczne dla mamy . Prosi Grażyna
Piotr napisał/a 28 maja 2020 o 08:58:
Św Judo Tadeuszu proszę Cię o pomoc finansową dla Piotra żeby nigdy nie miał problemów finansowych
Piotr i Anna napisał/a 27 maja 2020 o 09:43:
Św Judo Tadeuszu proszę Cię o łaski dla Anny i Piotra żeby nigdy nie byli zwolnieni z pracy żeby pracowali cały czas by Piotr miał przedłużony zasiłek rehabilitacyjny na komisji lekarskiej z ZUS i żeby lekarz orzecznik przyznał Piotrowi zasiłek rehabilitacyjny na rok czasu z ZUS i żeby Anna nigdy nie była zwolniona z pracy
Sylwia z Tychy napisał/a 26 maja 2020 o 16:11:
Prosze o cud calkowitego uzdrowienia dla mnie. Prosze o cud calkowitego uzdrowienia dla mojego Ojca Walentego. Prosze o przemiane serca dla mojej Matki. Prosze o modlitwe przeblagalna za grzechy moje,mojej Rodziny i zmarlych Przodkow. Prosze o cud, we wszystkich waznych intencjach,ktore nasze w swoim sercu. Prosze o modlitwe dziekczynna,za wszystkie otrzymane laski. Bog zaplac.
Piotr napisał/a 24 maja 2020 o 10:16:
Św Judo Tadeuszu proszę Cię o dobrą pracę dla Piotra żeby Piotr pracował jako kontroler jakości lub pracownik umysłowy żeby Piotr nigdy nie był bez pracy żeby Piotr miał przedłużony zasiłek rehabilitacyjny jak stanie na komisję lekarską w ZUS
Anna z Lublin napisał/a 22 maja 2020 o 22:09:
Proszę o modlitwę za moich rodziców. O zdrowie i uproszenie wszelkich potrzebnych im łask.
Anna z Lublin napisał/a 22 maja 2020 o 22:07:
: Proszę o modlitwę o odzyskanie radości życia i zdrowia oraz o postęp duchowy i opiekę przed złem, abym umiała przetrwać trudne chwile samotności. Prosze o łaskę miłości i pomoc w znalezieniu dobrego męża. Prosze o łaskę założenia rodziny i macierzyństwo.