Intencje modlitewne

.

 
 
 
 
 
Pola oznaczone jako * są wymagane.
Może się tak zdarzyć, że wpis będzie widoczny w Księdzie gości dopiero po tym jak go przejrzymy.
Zastrzegamy sobie prawo do redagowania, usuwania, lub nie publikowania wpisów.
367 wpisów.
Anna Maria z GDYNIA napisał/a 27 lipca 2019 o 17:06:
Intencje Tomasza. Ojcze w Imie Jezusa proszę o pokój serca dla Ani o jej przemianę życia Twoja miłością o uwolnienie jej od Pajęczyny zła i wasza relacje i miłość Maryjo zawierzam Ci moja żonę i ja oddaje.Za Nadie żeby miała mnie blisko i moje nawrócenie i uwolnienie od Szatana i złego złego Towarzystwa i zenym mógł się modlić i za duszę czysciwe i każdego kto się modli za mnie i nasza rodzinę.Za moich rodziców o uwolnienie nawrócenie i relacje abym z Woli Boga mógł moja rodzine zabrać do siebie za nasze relacje i żebym zły przestał krzywdzic moja żonę i rodzine dzieci o uzdrowienie naszej relacji mój powrót o leczenie ran mojej żony i moich o wsparcie Św Józefa mojego Anioła i Archaniola o Światło Ducha Świętego dla nas i o Ducja Świętego dla nas o ulecznie naszych Dusz ciał relacji życia. O zbawienie dla nas i rodziny naszej.Za wszystko o co prosi moja zona w Imie Jezusa i oddała Maryji oraz Za plany Maryji. Za zęby Nadi jej naukę zachowanie i Makasa też o ochronę przed zkym chorobami i złym towarzystwem oraz grzechami żeby się słuchali nas. O ochronę przed obcymi ludźmi od Szatana co nas chcą rozdzielić i krzywdzic. Maryjo Tobie to oddaje.Dziękuję też za opiekę nad moja rodzina i za otoczenie chwała Ani i za wszystko co dla nas robisz.Dziękuję. Przyjdź Duchu Święty. Jezy Ty się tym zajmij. Intencje Nadii. Ojcze proszę w Imie Jezusa proszę aby tata dzisiaj albo jutro albo pojutrze wrócił.Żeby tata był zdrowy i każdy w rodzinie żeby nikt nie był zły .Jak ktoś umrze żeby nikt nie płakał.Żeby nie było bezdomnych.Żeby każdy miał dom.Żeby nikt nie zabijał.Żeby każdy w przedszkolu był grzeczny.Żeby nikt nie marudzi. Mamo Tobie to oddaje. Jezu Ty się tym zajmij. I dalszą część moich. I ja również proszę jeszcze za duszę czyscowe i każdego kto sie za nas modli i plany Maryji. Maryjo oddajemy to Tobie. Jezu Ty się tym zajmij. Ojcze dziękujemy i prosimy w Imie Jezusa.
Anna Maria z GDYNIA napisał/a 27 lipca 2019 o 16:46:
Ojcze w Imie Jezusa proszę Cię za Tomka o jego nawrócenie powrót i uwolnienie od opetania,złych duchów,zniewolen,aby tam gdzie jest mógł się modlić,zawierzam,wyrzekac szatana i jego dzieł,być blisko Ciebie.ULeczenie jego ran duszy i ciała i chorób.O pokój dla niego szczęście i żeby mógł przyjść i zabrać nas do siebie aby szedł za Tobą i się słuchał.Żeby w pracy rozumieli i źle towarzystwo dało mu spokój o Światło Ducha Świętego.Uwolnienie od przekleństw i grzechów między pokoleniowych też.Żeby mógł czasem coś mówić on.I Żebym wiedziała ze to On. Żeby się słuchał o nasze relacje zgodę pojednanie.Żebyś był dla niego nr 1 potem ludzie.O jego zbawienie i wszystkie potrzebne łaski.O wasza przyjaźń relacje i miłość.O Ducha Świętego dla niego i dla nas.I jego rodziców.O ich zbawienie i mojej rodziny też i jego. Zbawienie naszych rodzin. Za mnie o ufność głęboką pokój serca i duszy i zdrowie duszy i ciala żebym przestała palić żebyś był nr 1 zawsze.O uwolnienie z Pajęczyny zła w sercu i tego kamienia.Za nasze relacje Ojcze jak Maria Magdalena.O dalszą przemianę mojego życia Twoja miłością proszę działaj i mój do mnie Jezu mów i działaj.O moje uwolnienie od złych duchów lęków i szatana żeby przestał mnie straszyć.O siły i cierpliwość.Zbawienie Mirka. Za dzieci i ochronę nawrócenie zbawienie I fajne życie i dzieciństwo. Żeby Łukasz gdzieś wyjechał.Za Edwina o bezpieczeństwo w pielgrzymce i opiekę Maryji.O bezpieczne kolonie dzieci na tych statkach i żeby Tomek już był z nami wtedy. Żebym mogła tam zostać i go pilnować i żyć w miarę normalnie z nim z dziećmi do jego powrotu.Żeby żadna kobieta już się nie pojawiła i mężczyzna.O ochronę przed przeklenstwani dla nas.O ukojenie smutku i cierpienia dla Olka i babci.Żebym umiała głosić zdrową naukę.Nie wstydzila Jezusa i Maryji.Żeby szatan przestał mnie dreczyc i straszyć.O Nowe dary Ducha Świętego radość trwania w kościele i komuni i przy Tobie wszędzie. Żebyś mi rozbujał życie Twoja miłością i dał radość szczęście.O powiedzenie w nauce dla dzieci i ochronne przed złym towarzystwem i krzywdami złymi ludźmi i szatanem.O zdrowie dla nich. Żeby Nadii ząb wyrósł już ten zaległy żeby miała proste.A ten szybko wypadł. Żeby Mateusz się pomodlil za nas.Żebym się uczyła dobrze cytatów.O opiekę Maryji nad nami i ochronę przed szatanem i za wszystkich i wszystko co jej oddałam w ręce i o co błagam o wsparcie moich Patronów I Anioła Stróża i krewnych i przyjaciół w niebie którzy z Wami tam są.I o moje zbawienie dalsze nawrócenie.Twoje dalsze prowadzenie mnie i opiekę opatrzność i miłość bloskosc czułość. Maryjo matko moja Tobie To oddaje. I dziękuję za pokój sen pieniądze słowa Maksa kolonie bezpieczne i dentyste i spokój w domu i obiadki dobre.Za miłość i wsparcie i moim też. Przyjdź Duchu Święty. Jezu Ty się tym zajmij.
Agnieszka z Krasnystaw napisał/a 23 lipca 2019 o 11:41:
Proszę o modlitwę w intencji tego rozwiązania problemu, który mnie dręczy i pomoc w wyjściu z kłopotliwej sytuacji, w której się znalazłam.
zbyszek z Kraków napisał/a 21 lipca 2019 o 17:09:
U łaskę wiary i zdrowia dla Michała i osób bliskich
Paulina napisał/a 14 lipca 2019 o 16:14:
Św Juto Tadeuszu proszę o cierpliwość, proszę żeby z Radkiem nam wyszło tym razem, proszę o wstawiennictwo za nami.
Wioletta z Pod Warszawą napisał/a 11 lipca 2019 o 16:11:
Św. Judo uratuj moje małżeństwo sakramentalne, jest przed sprawa rozwodowa. . Nawroc męża, aby porzucił kochankę.
Jacek Ela z Bielsko napisał/a 9 lipca 2019 o 15:16:
Judo Nasz Święty Bracie W Twych Intencjach Błagamy Prosilibysmy o Cud Żywy Bóg Zaplac za Wszystko Jezusiu Nasz !
Sylwia napisał/a 9 lipca 2019 o 10:30:
Proszę o cud miłosierdzia,we wszystkich intencjach,które noszę w swoim sercu,zwłaszcza w tych najtrudniejszych. Bóg zapłać.Sylwia.
Maria napisał/a 9 lipca 2019 o 03:21:
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojej ciężko chorej mamy z nowotworu
Danuta napisał/a 8 lipca 2019 o 22:28:
Św. O. Pio zanieś do Boga Najwyższego moją prośbę i wyproś u niego potrzebne łaski dla mojej córki. Pokornie proszę o wyzwolenie jej z grzechu lenistwa. Amen.
Anna Maria z GDYNIA napisał/a 8 lipca 2019 o 17:54:
Ojcze w Imie Jezusa dziekuje za miłosierdzie dobroć i miłość opatrzność i proszę i proszę w Imie Jezusa o miłość do Ciebie i Maryji o radość i pokój dla męża i żeby po nas przyszedł io uwolnienie.Pio błagam o wsparcie i Ciebie Józefie w tej sprawie. Mamo w Twoje ręce oddaje Tomasza i moja rodzine i siebie oraz to wszystko co Ci oddałam i błagam o wsparcie moich Patronów Anioła I krewnych i przyjaciół w niebie. Jezu Ty się tym zajmij. Dziękuję.
Anna Maria z GDYNIA napisał/a 8 lipca 2019 o 17:54:
Ojcze w Imie Jezusa dziekuje za miłosierdzie dobroć i miłość opatrzność i proszę i proszę w Imie Jezusa o miłość do Ciebie i Maryji o radość i pokój dla męża i żeby po nas przyszedł io uwolnienie.Pio błagam o wsparcie i Ciebie Józefie w tej sprawach. Mamo w Twoje ręce oddaje Tomasza i moja rodzine i siebie oraz to wszystko co Ci oddałam i błagam o wsparcie moich Patronów Anioła I krewnych i przyjaciół w niebie. Jezu Ty się tym zajmij. Dziękuję.
Joanna napisał/a 7 lipca 2019 o 23:56:
Proszę o modlitwę za to zebym zdała pomyślnie egzamin na prawo jazdy. Amen.
Paulina napisał/a 7 lipca 2019 o 16:53:
Św Judo Tadeuszu proszę o odnowienie relacij z Radkiem. O szanse dla nas.
Agnieszka napisał/a 4 lipca 2019 o 17:31:
Prośbę o dary Ducha Św, pomoc i błogosławieństwo w pracy aby zaistniałe problemy znalazły pozytywne rozwiązanie
Iwona z Ełk napisał/a 2 lipca 2019 o 23:56:
Św Judo Tadeuszu za Twoim wstawiennictwem chciałabym prosic Boga o cud finansowy dla mojej rodziny, o zdrowie dla calej mojej rodziny i o wiare, o zdrowie dla mojego synka oraz o zdrowie i prawidlowy rozwój dla mojego dzieciątka w brzuchu. Czuwaj nad moją rodziną. Amen
Ewa z MODLNICA napisał/a 2 lipca 2019 o 13:06:
prosze o modlitwe za mnie o uzdrowienie i uwolnienie
Anna Maria z GDYNIA napisał/a 29 czerwca 2019 o 08:55:
Ojcze w Imię Jezusa dziękuję za pracę za błogosławawiony rok za słowa ze jesteś dla nie najważniejszy ze Cię najbardziej kocham sercem umysłem i dusza za pracę zasiłek zaświadczenie ze zabrales mnie z tamtej ze chcesz moje życie nadal przemieniać moja miłością za ludzi od Ciebie za slowa prorocze i poznania za meza dzieci rodznine tesciow za to kim jestem ze ze mna rozmawiasz na za nasza miłosc relcje za Maryje Jezusa za Ducha Swietego za kazda pomoc za Age za zaswiadczenie zapomoge za premie za l4 i czas dla nas za ubrania ze mamy gdzie mieszkac za bedziemy miło czas z mezem spedzac a Nadia bedzie miec tate a ja meza niebawem spowrotem za ten cud kiedyś za to ze żyje i moje powołanie za szefa za to ze Tomek będzie słuchał za babus Ele za dary Ducha Świętego za rekolekcie za filmiki nagrania msze za ochrone i prowadzenie ze juz bede mogla Tomkowi pomoc i ze wtedy moglam i bylam w szpitalu za Ojca Daniela Adama i innych oraz ze mam gdzie intencje słac za zdrowie Tomka nasze za oceny Maksa.Za pieniążek dziś dodatkowy.Za moja nogę .Za uwolnienia Ciebie i modliwty kazdego i wsparcie moich za przemiane mojego zycia i wnętrza Proszę za Tomasza mojego męża ? O jego nawrócenie do Ciebie i do nas do rodziny za nasze relacje już teraz odejście od towarzystwa złego i zniewolenia praca alkoholem tv grami tel komunikatorami Uwolnienie od zła zniewolen praca i opatania złych duchów A mi usuń pajeczyne zła i to u Tomka i daj swojego ducha w serce prowadź razem z Maryją i innymi kochaj mów działaj uwalniaj nawracaj.Daj nam swojego Ducha.Proszę pomóż uchronić mi Tomka przed złem przed śmiercią i kłopotami i moje dzieci.Proszę żeby były grzeczne nie klamały miały dobre towarzystwo A ich ojcowie się zmienili.O świadectwa z paskiem i dobra naukę dla Nadii i Maksa. Proszę tez i zdrowie dla nas i Tomka serce i całego ciała.Żeby też sam do nas wpadał. Proszę za nasze rodziny bliskich o wypełnienie Woli Twojej o nawrócenie relacje o naprawę. Żeby babcia przestała się martwić i babcia Tomka też. O opiekę dla Nadi na sierpień i pomoc finansową dla nas. O wspólne święta z mężem i dziećmi urodziny i inne uroczystości choroby pomoc w wychowaniu. Swiatło Ducha co mam dalej robić. Za Age byś był nr 1 Żeby dzieci Tomek i wszyscy moi Cię kochali jak ja. Żeby szef Jan dawaĺ mi zaliczkę jak trzeba. O moje wyjście z grzechów krzykow o odwagę i godność. Żebym była gotowa i nie głową A sercem. Za moja babcię i babcie Lodzie za zdrowie pogode ducha oraz za duszę czysciwe i dusze z naszych rodzin. O wsparcie moich Patronów Anny Jozefa Pio i Kasi i Vantentego i Anioła miiego moich dzieci i meza i bliskich i rodziny z nieba i Archanioła i Maryji. Za Moich ulubionych kapłanów i tych Ci mnie skrzywdzili i ta kobietę oraz każdego krzywdziciela i dobroczynnce. Żebym dobrze spala i budziła się radosną. O dalszą przemianę mojego życia Twoja miłością.Pragę tego !!!! Za wstawiennikow i siostry zakonne. Za każdego kto sie modli za mnie i w moich intencjach. Żeby mi komornik nic nie zabrał i żebyśmy zawsze mieli co trzeba i gdzie mieszkać.Kotka też bym chciała kiedys ? Za Maryję i moich wszystkich z nieba. Mamo Tobie to zawierzam wszystko i to co dalej i żebym przestała się lękać miała siły cierpliwość Ducha Świętego była blisko Was i kochała zawsze już nr 1 i pokochała siebie i innych.O radość pokój ufność i dbaj razem ze Św Kasia o moje dary o opiekę i rozwinięcie darow i Nowe dary. Dbaj o nas kochaj módl się z innymi dawaj znaki i wspieraj mów i kochaj mocno. Mamo potrzebuje Was i Waszej miłości bliskości opieki na zawsze. Proszę tez aby mój mąż zaczął słuchać za jego tak tak jeszcze w te wakacje abyśmy mogli razem na dwór chodzić. Żebym przestała się bać tego mieszkania. Usłysz i prędko dopomóż gdy wołam do Ciebie kochany. Uwielbiam kocham Cię w tym wszystkim i wszystkich proszę wysłuchaj mnie zmiłuj się ? Bądź uwielbiony I wywyzszony w Nas w tym wszystkim. Jezu mow kochaj opiekuj się uwalniaj napełnaj Swoim Duchem wejdź w moje małżeństwo w tą sprawe tak tak i w każdą i pozostań z nami.Działaj umacniaj pomóż aby zło go nie dopadło aby udało się ominąć tragedię Tomka o jego I nasze zbawienie I moich co mam.Działaj cuda znaki.Chce Cię znów usłyszeć i Maryję chociaż raz na tym świecie. I przepraszam za każdy ból który Ci zadałalm ja mój mąż i nasze rodziny bliscy przeprasZam za siebie za nich i za nas i w naszym małżeństwie. Za wszystko co oddałam Maryji. O 300 plus aby szybko przyszło i wypłata była szybciej niż 10. O pieniążek na ubrania buty rachunki i wszystkie potrzeby. Żeby Tomek był miły chociaż trochę i żeby czasem on gadał chce pogadać z moim mężem czAsem i jakaś mała czułość. Od Ciebie tez chce czułości dotyku nawet bardziej niż od niego ? O dobra opiekę dla mojej babci. Maryjo to i inne sprawy w Twoje rece.Oraz żebyś dziś Tomka przysłał żeby Nadia już teraz miała tatę i żebym zdrowo gadała stosowała się do zaleceń abyś Ty mówił przezemnie działał i pracował.Żeby mój mąż czasem mówił dawał znaki o sobie abym była gotowa o radość od taty o światło jak to będzie co będzie.Czy teraz czy potem powrót bo chcę być gotowa.Czy ma się żegnać i czy mam z nią pogadać...Proszę bys go dziś jakkolwiek przeprowadził w swojej dobroci i miłosierdziu abym od jutra mogła działać i się spełniło to co mi dałeś w Piśmie i cytatach. Znaki dla mnie i Agi. Ty się tym zajmij ? Dziękuję już teraz za to co uczynisz swoja miłością i opatrznościa . Ty jesteś dobry proszę o miłosierdzie.Dziękuję .
Małgorzata z Bochnia napisał/a 28 czerwca 2019 o 10:47:
Święty Judo Tadeuszu błagam Cię dopomóż w sprawie po ludzku niemożliwej odmień życie naszego syna Mateusza błagam Cię dopomóż
Córka napisał/a 28 czerwca 2019 o 06:36:
Św. Judo Tadeuszu, proszę wyproś dla moich rodziców Gertrudy i Edwina potrzebne łaski oraz zgodę w całej rodzinie.