Intencje modlitewne

.

 
 
 
 
 
Pola oznaczone jako * są wymagane.
Może się tak zdarzyć, że wpis będzie widoczny w Księdzie gości dopiero po tym jak go przejrzymy.
Zastrzegamy sobie prawo do redagowania, usuwania, lub nie publikowania wpisów.
339 wpisów.
Sylwia z Tychy napisał/a 11 czerwca 2019 o 01:47:
Proszę o modlitwę,o cud miłosierdzia we wszystkich intencjach,które noszę w sercu i w całym moim życiu. Proszę o nieustające wstawiennictwo Świętego Judy Tadeusza we wszystkich moich intencjach i w całym moim życiu. Bóg zapłać.Sylwia.
Małgorzata napisał/a 10 czerwca 2019 o 21:55:
Z serca proszę o modlitwę o nawrócenie serca dla mojego męża, o przemianę jego życia i ojcowską miłość, o Światło i Dary Ducha Świętego dla niego i naszej rodziny. Proszę o dar przebaczenia, jego powrót do rodziny i dar miłości dla nas
sabina z kujawsko-pomorskie napisał/a 10 czerwca 2019 o 00:20:
Proszę o cud uzdrowienia z choroby syna Dawida,która Go wyniszcza,o łaskę nawrócenia i przemiany serca dla Pawła i Adama,o znalezienie pracy przez Mateusza,o znalezienie pomocnej dłoni w długach rodziny,o opiekę Maryi Niepokalanej w rodzinie Sabiny.
Anna Maria z GDYNIA napisał/a 8 czerwca 2019 o 21:08:
Ojcze w imię Jezusa proszę za wszystkie sprawy które oddałam Maryji szczególnie mojego męża aby podjął dobre decyzje żeby mnie nas zaczął szanować i siebie uwolnienie od opętania złych duchów nawrócenie jego zdrowie i uwolnienie od zniewolenia praca towarzystwem tv grami tel oraz za nasze relacje do czasu jego powrotu i czas razem i jego powrót nasze pojednanie. Żeby zaczął mnie już szanować Dziękuję też za okazaną miłość laskę proszę o zdrowie dla małej i siebie o pracę i żeby ten czas szybko minął Żebym się nie bała tego miejsca pracy.Za moją duszę o Twojego ducha oraz nasza miłość i relacje i mój dar. Mów i działaj Jezu w moim życiu przemian moje życie Twoja miłością.W Tomka też proszę Proszę chociaż o wspólne święta z mężem córka.Dziękuję za nich i syna i uwielbiam Cię w nich i w moim życiu naszym życiu.Proszę podsyłaj Tomkowi ludzi od Ciebie i mi.I jeśli jest Twoja wolą powiedz kiedy Tomek wróci Żebym była gotowa i uzdrów moja ranę moje rany i Tomka.Proszę o pomoc i wsparcie mojego anioła moich patronów Maryję i bliskich w niebie i anioła Tomka. Tak bardzo bym chciała pogadać z moim mężem i go poczuć znów i Ciebie. Proszę tez za Age i inne dusze wybrane.Oraz o radość pokój mądrość moc siłę cierpliwość i żeby komornik mi dał spokój a Nowy się nie pojawił.Za moich teściów i nasze rodziny o Dar modlitwy językami. Za duszę czyścowe i żebym się więcej śmiała uśmiechała uwielbiał i do Ciebie też .Abym nabrała godności królewskiej 🙂 Za Ojca Adama Daniela i innych. Żeby dzięki były grzeczne pomoc z nimi i ich wychowaniu.Dziękuję ze jesteście przy mnie i mi pomagacie kochacie i wspieracie mówicie. Jezu Ty się tym zajmij mamo Tobie to oddaje.
Małgorzata z Jelenia Góra napisał/a 7 czerwca 2019 o 12:35:
Proszę o modlitwę o nawrócenie syna, uwolnienie go od uzależnień i rozwiązanie jego problemów
Damian z Tuszyn napisał/a 6 czerwca 2019 o 23:41:
Szczęść Boże! Proszę o modlitwę za moje 2 babcie Genowefę i Stanisławę o powrót do pełnego zdrowia, Ducha Świętego, dobrą opiekę i radość w życiu oraz o zdjęcie przekleństw i odpędzenie demonów i o łaski Bogu wiadome.
Magdalena z Poznań napisał/a 6 czerwca 2019 o 09:07:
Św.Judo Tadeuszu proszę Cię wstaw się za mną u Boga ,żebym miała siłę odegnać od siebie wszystkie złe myśli,które odbieraja mi radość.Proszę Cię Jezu, bo tylko Tobie ufam, rozwiąż tą sytuację w której utkwiłam. Pomóż mi wybaczyć osobom ,które rozbiły moje małżeństwo i mojemu mężowi,który swoimi słowami i czynami odebrał mi chęć do życia.Boże, wybacz im i wybacz mi jeśli i ja w jakiś sposób komuś zawiniłam.
Sylwia z Tychy napisał/a 4 czerwca 2019 o 02:47:
Proszę o modlitwę,za mnie i w moich intencjach. Proszę o modlitwę,o wszystkie potrzebne łaski dla mojej Rodziny.Proszę o modlitwę,za wszystkich,Tych,co na mojej drodze i w intencjach mi powierzonych. Proszę o modlitwę za dusze w czyśćcu cierpiące i we wszystkich intencjach Maryi. Proszę nieustające i skuteczne wstawiennictwo Matki Bożej i Świętego Judy Tadeusza we wszystkich intencjach,które noszę w swoim sercu. Proszę o nieustającą i skuteczna moc Ducha Świętego,we mnie,we wszystkich moich intencjach i w całym moim życiu. Proszę o miłosierdzie Boże i cud we mnie,we wszystkich intencjach,które noszę w swoim sercu i w całym moim życiu. Proszę o modlitwę dziękczynna za wszystkie otrzymane łaski. Bóg zapłać. Z modlitwa,Sylwia.
Ala z Rumia napisał/a 4 czerwca 2019 o 01:01:
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mnie ze wszelkich chorób, o dobrego męża i przyjaciół, o łaskę wiary i miłości, o pokój wewnętrzny, o radość, za Panią Alfredę w jej trudnych intencjach, oraz w intencjach Bogu wiadomych.
Jacek Ela z Bielsko napisał/a 2 czerwca 2019 o 19:55:
Judo Nasz Kochany w Waszych Świętych Intencjach Najpierw Błagamy .Dziękujemy Nad Życie Wam Ratuj cie Nas z całą Wasza Siła bo jest źle. BÓG Z WAMI
SŁAWOMIR napisał/a 2 czerwca 2019 o 02:15:
Panie wierze w to że Jesteś Proszę o pomoc w moich problemach finansowych,bo Ty wiesz, co przeżywam i bardzo mnie kochasz,a tych którzy pomogą Panie Boże błogosław ich dając im zdrowie i to o co Ciebie proszą, wiem że możesz Jezu sprawić aby ktoś mi pomógł, proszę podaje konto 23 1020 3668 0000 5202 0121 1473 SŁAWOMIR SKARŻYŃSKI kocham Cię Jezu. Dzieci mnie pytaja Tatuś co z nami będzie a ja nie potrafie nic powiedzieć. Nioe chciałbym się tylko załamać bo to jest najgorsze. Jeszcze wiara w Boga i wszystkich Świętych trzyma mnie przy tym wszystkim. zostańcie z Bogiem i niech Pan Jezus wam pomoże, Jeśli ktoś chciałby się ze mna skontaktować to mój mail otto.70@wp.pl
Anna Maria z GDYNIA napisał/a 1 czerwca 2019 o 08:17:
Jezu proszę przemień moje życie swoją miłością i pomóż w tej trudnej sytuacji bądź w niej i badz uwielbiony naucz mnie uwielbiac daj swojego ducha proszę też uwolnij Tomka od opetania nawroc i niech wróci pojednaj nas proszę o wsparcie patronów moich anioła i bliskich z nieba oraz Maryję ja o wszystko proszę przez Maryję.Proszę za moją duszę abyś się w niej narodził.Żeby dzieci były grzeczne ja tez ... O Godnosc Krolewska i abym byla gotowa i dar wybaczenia O wielka ufnosc.Prosze rozwijaj moje dary i daj inne oraz wzmacniaj relacje.Duchy Swiety prowadz oswiecaj mnie przemieniaj mnie.Żebym przestała się tak zachowywać drzec gubić upadac.Proszę niech Tomek wróci żeby głosić ze mną jego rodzica napraw też te relację.Proszę mów do mnie i działaj Boże Kochany.Spraw abym na spotkania jeździła i fajne wakacje dla mnie dzieci i jeśli to ma potrwać proszę o pomoc z pracą siły ufność i pomoc finansowa i do dzieci. Proszę podloz pod moje stopy nie przyjaciół moich.Proszę też za Age i nasze rodziny i błogosławieństwo i opiekę Maryi. Proszę też o relacje z mężem czas razem aby ten zły już odpuszczłl i week rezem święta jeśli to ma potrwać naprawdę jeszcze ok rok Jezu ufam Tobie mamo Tobie to oddaje w Twoje rece i prosze Ojca w Imie Jezusa i dziękuję Wam za miłość pomoc obecność bliskość i przepraszam.
Beata napisał/a 31 maja 2019 o 08:41:
Proszę o modlitwę aby dzieci poprawiły oceny i miały bardzo dobre świadectwa oraz o pomyślność w pracy dla mnie i męża.
irena z rzeszow napisał/a 31 maja 2019 o 05:17:
Prosze o modlitwe o powazne problemy finansowe mojego brata i prosze o jego zdrowie
Barbara z Kielce napisał/a 31 maja 2019 o 00:01:
Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu błagam za wstawiennictwem św Judy Tadeusza aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrazało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Panie o uzdrowienie mojego synka z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. Bóg zapłać.
katarzyna napisał/a 30 maja 2019 o 20:10:
Proszę o miłość wzajemną Katarzyny i Mateusza, jego szybki powrót, łaskę narzeczeństwa, życia razem w miłości, spokoju, szacunku, wierności i zrozumieniu, ochronę przed złem i szkodliwymi przyjaciółmi
Tomasz z Skawina napisał/a 30 maja 2019 o 16:58:
Proszę o modlitwę w mojej intencji o łaskę nawrócenia, skruchy i dar wyzwolenia z nałogu. Bóg zapłać
Beata napisał/a 30 maja 2019 o 10:05:
Św. Judo Tadeuszu, proszę o bardzo dobre świadectwa szkolne dla moich dzieci szczególnie dla syna aby miał czerwony pasek, proszę o rozwój mojej kariery zawodowej oraz o pomyślność w firmie męża aby miał nowych klientów i dobre zamówienia. Prosimy całą rodziną.
Monika z Kraków napisał/a 29 maja 2019 o 22:39:
O pomoc w trudnościach, rozwiązanie problemów, o łaskę zdania egzaminu i o pomyślność w magisterce oraz obronie dla Karoliny oraz z prośbą o uratowanie i umocnienie więzów naszej przyjaźni
SŁAWOMIR napisał/a 27 maja 2019 o 02:31:
Proszę Cię Boże abyś dał mi siłę, zdrowie i pomoc finansową 23 1020 3668 0000 5202 0121 1473 SŁAWOMIR SKARŻYŃSKI ale daj to co Ty chcesz dać bo Ty wiesz co w tej sprawie jest najbardziej potrzebne i bardzo mnie kochasz i daj siłę zdrowie mojej żonie a ja Tobie wierzę i ufam mój mail otto.70@wp.pl jeśli jesteś zainteresowana,y to napisz ja odpisze. Zostańcie z Bogiem