Intencje modlitewne

.

 
 
 
 
 
Pola oznaczone jako * są wymagane.
Może się tak zdarzyć, że wpis będzie widoczny w Księdzie gości dopiero po tym jak go przejrzymy.
Zastrzegamy sobie prawo do redagowania, usuwania, lub nie publikowania wpisów.
302 wpisy.
Piotr z Zabrze napisał/a 13 maja 2019 o 21:26:
Proszę o modlitwę w intencji mojego uleczenia z groźnej choroby.
Elzbieta z Bielsko -Biała napisał/a 13 maja 2019 o 21:19:
Judo Tadeuszu Pomoz Nam bo mamy polozenie beznadziejne.dziekujemy kochany patronie.Bog z Toba
Marek F. z Przeworsk napisał/a 12 maja 2019 o 08:30:
Za mojego syna Marka
Marzena z Pszczyna napisał/a 8 maja 2019 o 22:29:
Święty Judo Tadeuszu proszę uzdrowienie mojego męża od nałogów i uzdrowienie naszego małżeństwa żebyśmy byli przepełnieni miłością do Boga i siebie
Dorota z W napisał/a 7 maja 2019 o 19:48:
proszę święty Judo o uzdrowienie relacji z Letycją. Proszę bym panowała nad językiem i by moje relacje były przepełnione Miłością i Miłosierdzie, proszę byś pomógł nam wyjaśnić dzielące nas nieporozumienia w duchu miłości i szacunku i zrozumienia innego spojrzenia na życie.Pomóż mi bo sama z siebie reaguje nerwowo i agresywnie.
Olek z olegfather@yahoo.com napisał/a 7 maja 2019 o 16:43:
Prosze o modlitwe w intencjach Bogu wiadomych. Bog zaplac za modlitwe.
Aga napisał/a 6 maja 2019 o 15:41:
Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia serca mojego męża i uwolnienie go od zniewolenia, o jego powrót do domu i uratowanie naszego małżeństwa, aby Duch Święty napelnial nas na nowo miłością... Oraz w intencji umocnienia mojej wiary, pełnego zaufania Panu Bogu i dar rozeznania woli Bożej. BÓG zapłać.
mama z . napisał/a 5 maja 2019 o 16:54:
Św. Judo błagam ratuj! Mnie dodaj sił i zdrowia.
Anna Maria z GDYNIA napisał/a 5 maja 2019 o 12:37:
Jezu proszę uwolnij nawrócić i spowiedź do nas do rodziny mojego męża Tomka.Proszę o uwolnienie jego duszy i uzdrowienie ciała z opętania i złych duchów i wewnętrzne.Ty wchodzisz mimo drzwi zamkniętych ....Proszę tez za moją duszę o jej uzdrawianie i wewnętrzne jak mówiłeś. Błagam. Jeśli to jeszcze będzie trwać to proszę żebyśmy na nowo zamieszkali to dla mnie bardzo ważne.O pomoc finansowa prace żebym pojechała ma to spotkanie w czerwcu razem z moja rodzina mężem dziećmi albo chociaż sama. Proszę uzdrów moje chore poranione przestraszone serce i życie i Tomka tez.napełniaj nas duchem Swoim.Proszę o dar rozeznania co dalej robić i czy aby na pewno to Twoja sprawka z moja rodzina. Napełniaj dalej darami i charyzmatami.Błagam o wsparcie moich patronów anioła krewnych i przyjaciół w niebie. Dziękuję ze jesteś kocham Cię Mamo oddaje to wszystko Tobie Jezu Ty się tym zajmij chce pragnę poznawać głębię Twojej miłości.Ty się troszcz. Już teraz Ci dziękuję za miłość troskę jaka mi okazałeś i okaższ Boże mój kochany razem z Maryja i całym niebem ^A Bóg wiedział ze wszystko co uczynił było bardzo dobre ^ Bóg jest dobry przyjaciel człowieka. Dziękuję za modlitwe.
anna z sokółka napisał/a 3 maja 2019 o 19:49:
Proszę o wiarę, potrzebne łaski i dobrą spowiedź dla Czesława, Krzysztofa, Jacka i Bogusława oraz siłę i wytrwanie w przysiędze dla Piotra. Proszę o oddalenie wszelkiego zła i błogosławieństwo każdego dnia.
Kinga z Lublin napisał/a 3 maja 2019 o 15:54:
Proszę o modlitwę w intencji mojego brata Marka F. z Krakowa
Mama z - napisał/a 3 maja 2019 o 09:19:
Modlitwa za Marka Fryźlewicza.
Sylwia z Tychy napisał/a 3 maja 2019 o 08:40:
Proszę aby Bóg skutecznie zablokował wszelkie złe działania ze strony mojej Matki, niektórych członków mojej Rodziny i tych,którzy na mnie czyhają. Proszę aby Bóg zniweczył wszystkie ich plany tak aby sami nie mogli grzeszyć,innych nie wciągali w grzech i nie niszczyli mnie. Proszę aby Bóg skutecznie zniweczył wszystkie plany złego. Proszę o modlitwę,o skuteczną ochronę przed złem widzialnym i niewidzialnym. Bóg zapłać.Sylwia Wójtowicz.
Jadzia z Kraków napisał/a 29 kwietnia 2019 o 21:36:
Proszę o modlitwę w intencji Marka Fryźlewicza
Norbert z Łopuszno napisał/a 29 kwietnia 2019 o 15:08:
Błagam o modlitwę o uzdrowienie Agnieszki z choroby nowotworowej
Maria napisał/a 28 kwietnia 2019 o 19:45:
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia Andrzeja z choroby nowotorowej gardła.maria
anna napisał/a 28 kwietnia 2019 o 18:40:
Proszę o uzdrowienie Piotra z nałogu alkoholowego, potrzebne łaski, błogosławieństwo każdego dnia i oddalenie wszelkiego zła.
Ciocia napisał/a 28 kwietnia 2019 o 07:52:
Św. Judo Tadeuszu proszę uproś u Boga łaskę zdrowia dla Nikolasa, żeby dziecko zwalczyło nowotwór i powikłania po radioterapii i chemioterapii.
Zofia z Garfield napisał/a 28 kwietnia 2019 o 01:43:
Wyrwij nas Jezu z grzechu i poprowadź na proste wyzyny, chwala Ci wierze ze tylko Ty mozesz nas wyprowadzic z tej wieloletniej sytuacj, dzieki Ci za to przyjmuje przez wiare moc twojego blogoslawienstwa, ufam ci Jezu.
Maria napisał/a 27 kwietnia 2019 o 14:39:
Swiety Tadeuszu prosze Cie o powrot do zdrowia dla syna i blog.Boze w jego sprawach zawodowych i w zyciu.. W intencji zdrowia, bezpieczesntwa dla dzieci i ich matki oraz wybawienia nas od nienawisci i ucisku. Bog zaplac za modlitwe.