Intencje modlitewne

.

 
 
 
 
 
Pola oznaczone jako * są wymagane.
Może się tak zdarzyć, że wpis będzie widoczny w Księdzie gości dopiero po tym jak go przejrzymy.
Zastrzegamy sobie prawo do redagowania, usuwania, lub nie publikowania wpisów.
239 wpisów.
Benita napisał/a 14 grudnia 2018 o 13:44:
Proszę o wsparcie modlitewne w intencji uzdrowienia i uratowania małżeństwa Tomasza i Benity . O przetrwanie kryzysu i dar zrozumienia, o zdjęcie działania szatana w celu skłócenia, zdrady, zamętu, rozwodu, braku rozmowy i wszelkich złych mocy, które dręczą mojego współmałżonka.
Sąsiadka z Jaslo napisał/a 11 grudnia 2018 o 15:24:
Sw Judo Tadeuszu proszę cię o zdrowie duszy i ciała wyjście z depresji i nałogu i opiekę dla Marka
Agnieszka z Bnin napisał/a 9 grudnia 2018 o 19:27:
Proszę o modlitwę by Bóg pobłogosławił moją miłość
Grzegorz z Poznań napisał/a 6 grudnia 2018 o 08:35:
Panie Boże - obyś skutecznie mi błogosławił i rozszerzył granice moje, a ręka Twoja była ze mną, i obyś zachował mnie od złego, a utrapienie moje się skończyło! Panie Boże proszę Cię, pomóż mi abym sobie z tym błogosławieństwem poradził i abym zawsze pamiętał, że mam je od Ciebie! Proszę i błagam wszystkich o modlitwę za mnie i pomoc w rozwiązaniu trudnych spraw. Potrzebuję wsparcia i prawdziwej gorącej modlitwy w moich intencjach. Bóg zapłać wszystkim Grzegorz
Grzegorz z Poznań napisał/a 6 grudnia 2018 o 08:32:
Panie Boże, Święta Rito, wszyscy Święci Proszę o wstawiennictwo w sprawie poprawy relacji pomiędzy Pawłem S. z jego rodzicami. Proszę aby wszystko dobrze się między nimi ułożyło i w spokoju oraz miłości spędzili Święta. Panie Boże - obyś skutecznie mi błogosławił i rozszerzył granice moje, a ręka Twoja była ze mną, i obyś zachował mnie od złego, a utrapienie moje się skończyło! Panie Boże proszę Cię, pomóż mi abym sobie z tym błogosławieństwem poradził i abym zawsze pamiętał, że mam je od Ciebie!
Jakub z Oslo napisał/a 5 grudnia 2018 o 20:26:
Św Judo Tadeuszu, racz wysłuchać mojej prośby i wstawić się u Pana, w intencji błagalnej o ratunek dla mojego małżeństwa, aby żona zawróciła z drogi rozwodu do sakramentalnego małżeństwa, o wzajemny szacunek przebaczenie oraz zwycięstwo miłości w naszym małżeństwie, jesli dobry Bóg zechce wysłuchać tej modlitwy, wdzięczny będę po wszystkie dni aż do śmierci mojej
Grzegorz z Grzeniu3@wp.pl napisał/a 4 grudnia 2018 o 21:43:
Panie Boże - obyś skutecznie mi błogosławił i rozszerzył granice moje, a ręka Twoja była ze mną, i obyś zachował mnie od złego, a utrapienie moje się skończyło! Panie Boże proszę Cię, pomóż mi abym sobie z tym błogosławieństwem poradził i abym zawsze pamiętał, że mam je od Ciebie! Proszę i błagam wszystkich o modlitwę za mnie i pomoc w rozwiązaniu trudnych spraw. Potrzebuję wsparcia i prawdziwej gorącej modlitwy w moich intencjach. Bóg zapłać wszystkim Grzegorz
Ala z Krakow napisał/a 3 grudnia 2018 o 23:45:
O dobrego męża katolika Ali oraz o zdrowie,zgodę i potrzebne łaski Ali Joli Krzyska
tadeusz z józefosław napisał/a 1 grudnia 2018 o 21:46:
proszę o modlitwę sw Tadeusza o prace dla mnie prace normalna bym był bardziej dyspozycyjny Tadeusz lat 62
Ciocia napisał/a 28 listopada 2018 o 10:52:
Św. Judo Tadeuszu od trudnych spraw, proszę wyproś u Miłosiernego Boga łaskę zdrowia dla Nikolasa, żeby nie było nawrotu choroby nowotworowej by dziecko mogło żyły bez bólu i cierpienia.
Agnieszka napisał/a 26 listopada 2018 o 22:15:
Sw.Judo Tadeuszu sprowadz męża na święta Wigilii do domu proszę o cud miłości szczęścia między nami i rodzinie.Pomoz nam finansowo .Oddaje Tobie wszystkie sprawy leżące na sercu czuwaj nad nami i strzeż .
zona z lipi napisał/a 24 listopada 2018 o 22:35:
prosze o zdrowie sily i dobre wyniki badan dla meza edwarda prosi zona z corkami
Grzegorz z Poznań napisał/a 22 listopada 2018 o 14:04:
Proszę o modlitwę za mnie, o odnalezienie sensu i radości życia, o odnalezienie swojego miejsca na ziemi, tego co mam w życiu robić, gdzie się spełniać, w czym realizować się; tego, co jest moją pasją i powołaniem życiowym, o odkrycie swoich talentów; o znalezienie takiej pracy (bądź też stworzenie takiego miejsca pracy), w którym będę się realizował, gdzie wykorzystam swoje talenty. Proszę o taką pracę, która da mi wiele radości, spełnienia, zaspokoi potrzeby finansowe; proszę o modlitwę w intencji mądrego zarządzenia finansami i ich pomnażania; proszę o modlitwę, abym był odpowiedzialnym, pracowitym, mądrym, zaradnym i kochającym mężczyzną, mężem i ojcem. O uwolnienie z niskiego poczucia własnej wartości. O odwagę w działaniu i podejmowaniu decyzji. Proszę o Dary Ducha Św. Błagam o uleczenie z depresji i bezsenności. Panie Jezu błagam spełnij moje prośby i błagania, które znoszę do Ciebie, wszystkich Świętych i św. Judy Tadeusza. Duchu Święty przyjdź i napełnij duszę moją. Proszę wszystkich o modlitwę w mojej intencji. Bóg zapłać.
Maria napisał/a 22 listopada 2018 o 14:01:
Sw.Judo Tadeuszu prosze Cie w intencji blagalnej o cud uzdrowienia Grzegorza i jego brata oraz ich matki. W intencji Bozej pomocy w pomyslnym rozwiazaniu naszych trudnych spraw: urzedowych,zawodowych,o dobry wybor drogi zyciowej. O przyjaciol.. Bog zaplac za modlitwe.
Krzysztof z Kielce napisał/a 20 listopada 2018 o 15:58:
Proszę o pomoc w problemach finansowych
Marta z Gdynia napisał/a 18 listopada 2018 o 15:09:
Bardzo proszę o modlitwę o uzdrowienie naszego małżeństwa Marty i Bartosza oraz uwolnienie męża od wszelkiego zła i zniewolenia inną kobietą a napełnienie jego serca miłością do żony i pragnieniem realizacji przysięgi małżeńskiej.
Piotr napisał/a 18 listopada 2018 o 14:28:
Proszę o łaskę zdrowia dla mojej żony Anny. Przebywa obecnie w szpitalu, będziemy wdzięczni za każdą modlitwę i dobre myśli w tym trudnym dla naszej rodziny czasie.
J napisał/a 15 listopada 2018 o 21:36:
Proszę o uzdrowienie relacji między mną a Tomaszem.
Agnieszka z Ostrów wlkp napisał/a 14 listopada 2018 o 14:53:
Proszę o modlitwę w intencji mojego męża Janusza aby dostał dobrą i godną pracę - Bóg zapłać
Edyta z Nasielsk napisał/a 13 listopada 2018 o 07:25:
Błagam o pomoc w spłacie długów!