Intencje modlitewne

.

 
 
 
 
 
Pola oznaczone jako * są wymagane.
Może się tak zdarzyć, że wpis będzie widoczny w Księdzie gości dopiero po tym jak go przejrzymy.
Zastrzegamy sobie prawo do redagowania, usuwania, lub nie publikowania wpisów.
433 wpisy.
Katarzyna z Przemyśl napisał/a 16 września 2019 o 10:24:
Proszę o modlitwę za mojego męża Krzysztofa, pogubił się w swoich grzechach nieczystości i podwójnym, obłudnym życiu. Proszę o łaskę opamiętania dla niego, aby zwrócił się ze skruchą do Boga i nie ranił już więcej swoich bliskich. O uwolnienie jego zatwardziałego serca od złego ducha i prawdę w jego życiu.
Anna Maria z GDYNIA napisał/a 14 września 2019 o 19:39:
Ja poproszę dziękczynienie i uwielbieniem za Tomka i jego intencje,bolaczki, cierpienia o łaskę radości od Boga pełnię radości jego nawrócenie uwolnienie i powrót.Starcie głowy szatana i łaskę wspólnego zamieszkania i tych urodzin aby Nadia miała tatę blisko oraz o jego zdrowie oraz ochronę jego Duszy i ciała przed złym i ludźmi nie od Boga oraz łaskę uwolnienia od grzechów zniewolenia i o Ducha Świętego oraz jego dary i światło w myślach sercu i decyzjach i działaniach.Abym ja była gotowa teraz i potem i pomoc i miłosierdzie w zmianach moich i mojego życia Twoja Miłością Jezu i tez proszę o wspólne zamieszkanie oraz wspólne te urodziny i tatę dla Nadii blisko, zastrzyk gotówki i sił pokoju i radości od Ciebie oraz przemianę dzieci żeby się słuchały nie kłamały i dobrze uczyły i nie chorowaly.O bezpieczeństwo ich Duszy i ciała oraz żebyś przemówił do rozumu Lukaszowi.Prosze tez o Ducha Świętego i jego nowe Dary i proszę mów i działaj.Uslysz gdy wołam do Ciebie i pomóż razem z Maryja moimi Patronami Aniołem Stróżem oraz bliskimi którzy są już w niebie.Prosze tez o zdrowie mojego kolana.Prosze tez o to samo co u Tomka proszę dla mnie i dzieci.Oraz za dusze czyścowe oraz chorych i samotnych cierpiących.O rozeznania Twojej Woli i co mam dalej robić i jak. Ojcze dziękuję i proszę w Imię Jezusa. Maryjo w Twoje ręce to i nas oddaje.Prosze mów i działaj mamo. Jezu Ty się tym zajmij. Bóg zapłać.
Kasia napisał/a 14 września 2019 o 16:18:
Sw Ojcze Pio wspomnij o mnie i moich naglących potrzebach Bogu .
Anna Maria z GDYNIA napisał/a 12 września 2019 o 18:24:
Proszę o modlitwę dziekczynna i za Tomka i w jego intencjach oraz za mnie i w moich oddanych Maryji w jej ręce przy wsparciu moich Patronów Świątych Anioła Stróża i oraz krewnych i przyjaciół którzy są już blisko Ojca w niebie. Szczególnie o łaskę wspólnego zamieszkania i wspólnych urodzin Tomka oraz o Ducha Świętego oraz jego nowe dary i przemianę mojego wnętrza i życia miłością Boga o wsparcie finansowe i radość pokój od Ojca kochanego.I obronę przed niebezpieczeństwami duszy i ciała dla nas. I żeby Maks przestał kłamać i o przemianę jego taty.Oraz fajny weekend i rozeznanie Woli Bozej Maryjo oddaje Tobie w Twoje ręce. Jezu Ty się tym zajmij. Przyjdź Duchu Święty.
Anna Maria z GDYNIA napisał/a 7 września 2019 o 14:42:
Proszę o modlitwę dziękczynna i uwielbienia i zadoscuczynienia oraz o opiekę nad moim mężem gdziekolwiek jest i cokolwiek robi o Ducha Świętego dla niego i jego światło w decyzjach działaniach i myślach o ochronę przed złem i ludźmi co mu szkodzą o radość i pokój w sercu dla niego od Ducha Świętego i Maryji proszę to samo dla mnie i dzieci i pomyślne rozwiazanie spraw z tatą Maksa oraz wsparcie finansowe. Duchu Święty dziekuje i proszę działaj i mow we mnie w nas i naszym życiu prowadź dalej.Błagam też o wsparcie moich Patronów Anioła Stróża i krewnych i przyjaciół którzy sa już u Ciebie Ojcze.I o łaskę wspólnego zamieszkania z mężem i wsparcie w zmianach moich.O siły i cierpliwość szczególnie do dzieci i żeby się też zmieniły i żebym żyła Ewangelia jak Maryja.O uwolnie Tomka jego powrót,mały wyrok i starcie głowy szatana.O nowe dary Ducha Świętego.Błagam o Miłosierdzie w mojej rodzinie. Maryjo pomóż oddaje w Twoje ręce. Ojcze dziękuję i proszę w Imie Jezusa. Jezu Ty się tym zajmij
Monika napisał/a 5 września 2019 o 20:43:
Św. Tadeuszu Judo, uproś łaskę uzdrowienia mojego małżeństwa, łaskę pięknej, dojrzałej miłości, ucz nas szczerosci, przemieniaj nasze serca, prowadź Bożymi drogami, uświęcaj mojego męża na glowę rodziny, daj jasność umysłu, strzeż od sideł złego. Opiekuj się naszą rodziną.
Paweł z Poznań napisał/a 1 września 2019 o 22:04:
Proszę Cię Panie Boże o łaskę rozszerzenia się kultu Najświętszej Krwi Zbawiciela. Jego Krwi i wstawiennictwu Matki Bożej chciałbym polecić Marka, Janinę, Pawła i znajomych z prośbą o łaskę nawrócenia i żywej wiary. Dla 99-letniej Marianny chciałbym uprosić łaskę zrośnięcia się kości po złamaniu i łaskę dobrej śmierci w przyszłości.
błagajaca napisał/a 27 sierpnia 2019 o 12:05:
Święty Judo Tadeuszu błagam o cud uzdrowienia mojej kochanej Koli z choroby nowotworowej.
Anonim z Warszawa napisał/a 27 sierpnia 2019 o 09:36:
Sw.Tadeuszu proszę o uratowanie naszego domu od komornika,proszę o pomoc w trudnej sprawie,o łaskę ,Boże Błogosławieństwo,Miłosierdzie. Dziękuję Panie Boże
Renata z wieliczka napisał/a 26 sierpnia 2019 o 14:13:
Błagam Cie św. Judo Tadeuszu o wstawiennictwo do Boga do Naszego Pana Jezusa Chrystusa o dobrego męża dla Renaty.
Wiktor z Dobczyce napisał/a 26 sierpnia 2019 o 14:10:
Błagam Cię św. Judo Tadeuszu o wstawiennictwo do Boga do Naszego Pana Jezusa Chrystusa o szczęśliwe rozwiązanie aktualnych problemów prawnych dla Wiktora błagam o pomoc
Iwona z Siedlce napisał/a 25 sierpnia 2019 o 17:48:
Św. Judo Tadeuszu uproś u Boga uzdrowienie duszy i ciała Marii , łaskę żywej wiary dla niej , oraz dary Ducha Świętego .
Anna Maria z GDYNIA napisał/a 24 sierpnia 2019 o 08:32:
Ojcze Dziekczynie za miłość i opatrzność relacje i uwielbieniowo w Imie Jezusa oraz o łaskę zamieszkania Z Tomkiem i ochronę przed niebezpieczeństwem dla niego i dla nas onawrócenie oraz o radość od Ojca przez Maryję i wstawiennictwo moich Patronów Anioła I krewnych i przyjaciół w niebie oraz o Ducha Świętego jego Światło i Nowe dary Ducha Świętego i opiekę Maryji i jej czuła obecność i za relacje naszej czwórki i w rodzinie.Oraz żeby Mateusz miał czas na modlitwę oraz o zastrzyk pieniędzy oraz za moje inne intencję i osoby oddane Maryji i Bogu znane Maryjo w Twoje czułe ręce nas i te prośby oddaje Mów Duchy Święty i działaj działaj i mów razem z Maryją i Swietymi proszę o jego nawrócenie powrót i uwolnienie oraz błagam o wsparcie moich Patronów Anioła I krewnych którzy sa u Ciebie i o fajny weekend i abyś był zawsze nr 1.O dalszą przemianę mojego życia Twoja miłością i o radość od Ciebie o pełnię radości i aby Nadia już miała tatę blisko.O relację miedzy nami 4 i sukcesy w nauce u dzieci. O uzdrowienie ręki tej pani od psa oraz Eli pleców mojej nogi i Nowe zęby dla Nadii Tomka serce zdrowie Olka Steni Oliwki Maryjo matko moja prowadź mnie do Jezusa Jezu oddaje się Tobie.I Błagam o miłosierdzie i dobro dla nas. Ojcze proszę w Imie Jezusa Chrystusa. Jezu Ty się tym zajmij. Dziękuję .
Wieslawa napisał/a 23 sierpnia 2019 o 16:20:
Maryjo, dziekuje za Twoja pomoc, Sw Jozefie, prosze Was o opieke nade mna i moja przyszla rodzina, kierujcie nami abysmy jak najlepiej przygotowali sie do zalozenia szlachetnej rodziny, ufam
Anna Maria z GDYNIA napisał/a 21 sierpnia 2019 o 23:52:
Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa i łaskę wspólnego zamieszkania z moim mężem oraz o pomoc w sprowadzeniu go na dobrą droge i drogę do Jezusa oraz o pomoc finansową i jeśli taka Wola Boga żebym pojechała 24 z Nadia na spotkanie otwarte oraz żebym umiała się trzymać nakazów Boga oraz żeby Maks wrócił szybko i żeby Nadi ząb wypadł sam i inny zaległy urósł żeby miała proste zęby i żeby do dentysty już z tatą poszła.Oraz za nasze zdrowie i błogosławieństwo Ojca i miły weekend.Ojcze dziękuję i proszę w Imie Jezusa kocham Was proszę działaj mów i działaj we mnie w nas w naszym życiu dawaj znaki i rob tak bym mogla Twoja Wole pelnic.proszę o miłosierdzie i dobro i miłość od Ciebie i Maryji o przemianę życia mojego i mojej rodziny i abym się cieszyla.Umiała cieszyć.O darowanie już kary Tomkowi i mi.O nowe dary Ducha Świętego i Ducha Świętego dla mnie i Tomka i Jego Światło Maryjo proszę Tobie nas i to oddaje w Twoje ręce i dziękuję za wszystko.Jezu Ty się tym zajmij. Dziękuję!
Przemek z Warszawa napisał/a 15 sierpnia 2019 o 14:52:
Matko Boża proszę by Małgosia nie odeszła ode mnie, proszę by znów mi zaufała. Napełnij Jej serce miłością, ufnością i tęsknotą do mnie. Spraw byśmy byli dobrym małżeństwem które żyje na chwałę Bożą i tak wychowuje swoje dzieci o które też gorąco Cię proszę. O Maryjo bez grzechu poczęta modl się za Nami, módl się za Małgosią. Amen.
Pati z Rumia napisał/a 14 sierpnia 2019 o 13:29:
Św Judo Tadeuszu Proszę o dobrego wierzącego i kochającego męża, który zakceptuje mnie taka jaka jestem z wadami i zaletami z moja duszą i serem. Męża,który zakceptuje moją mamę i będzie nas kochał aby razem przejść przez życie w radości, smutku i uśmiechu. Proszę Cię o zdrowie dla mojej mamy Św Judo Tadeuszu tak bardzo moje serce pragnie aby z jej buzi nie spłynęły już łzy smutku i strachu a łzy szczęścia i miłości aby na jej buzi zajaśniał Boży uśmiech. Proszę o zdrowie, miłość i zgodę w rodzinie mojego brata aby kochali się wazmiemnie i dziękowali za to co mają aby pieniądze nigdy nie stały się najważniejsze aby ich dzieci wyrosły na wierzących ludzi aby stanowił siebie, rodziców i każdego bliźniego. Dziękuję Św Judo Tadeuszu za życie,uśmiech i miłość. Mi dodaj sił abym miłą w siebie jeszcze więcej pokory, cierpliwości i miłości. Niech Bóg prowadziła Wspólnotę Ojca Pio i umacnia wszystkich!!!! Jezu Ty się Tym Zajmij Jezu ufam tobie
Anna z Kwidzyn napisał/a 14 sierpnia 2019 o 00:16:
Proszę Cię Boże ,by Krzysztof G.z Warszawy rzucił palenie. Dziękuję Ci!
A. napisał/a 12 sierpnia 2019 o 16:07:
Proszę o modlitwę w intencji codziennego umacniania relacji, przyjaźni, miłości pomiędzy mną a Markiem, częste spotkania i długie rozmowy. Aby znów często chciał i mógł ze mną rozmawiać i się spotykać. Aby zawsze znajdował dla mnie czas mimo zmęczenia i innych obowiązków, na rozmowę, na spotkania, jak jeszcze niedawno i by znów był zaangażowany w nasze relacje. Amen.
Anna Maria z GDYNIA napisał/a 10 sierpnia 2019 o 20:37:
Prosze o modlitwe dziekczynna oraz w intencji mojego meza aby przyszedl z Woli Ojca i zabral nas do siebie o jego nawrocenie oraz o Ducha Swietego dla nas. Prosze Cie Jezu przez Maryje i z nia oraz Ciebie Ojcze w Imie Jezusa.Przyjdz Duchu Swiety. Jezu Ty sie tym zajmij.