Intencje Modlitewne

Dodaj nowe ogłoszenie

 
 
 
 
 
Fields marked with * are required.
Your E-mail address won't be published.
It's possible that your entry will only be visible in the guestbook after we reviewed it.
We reserve the right to edit, delete, or not publish entries.
840 wpisów.
Mimi Mimi z Wie napisał/a 1 czerwca 2022 o 18:23
Proszę o łaskę dobrego męża i o założenie z nim szczęśliwej rodziny
Izabela Izabela z Szczecin napisał/a 31 maja 2022 o 21:47
O. Pio przez Krew Jezusa błagam o Boską pomoc oraz ocalenie i wybawienie dla mnie Izabeli i mojej mamy Mirosławy. Proszę wyproś cud, który pomyślnie i szczęśliwie rozwiąże moją trudną sprawę (związaną z działalnością gospodarczą) oraz uratuje nas z rozpaczliwej sytuacji oraz da nam szczęśliwy, bezpieczny dom. Przez Moc Krwi Chrystusa błagam O. Pio o cud, który wyzwoli Polskę od tych tragicznych rządów i nikczemnych polityków oraz nowych podatków. Zanim rząd doprowadzi do katastrofy, zniszczenia gospodarki, bankructwa polskich firm i rodzin oraz ogromnego bezrobocia, Jezu przez Twoje Rany od Krzyża ocal i uratuj Nas!
MAteusz MAteusz z Kraków (okolice) napisał/a 28 maja 2022 o 20:32
Aby moje nędze i trudności stały się miejscem/źródłem Łask Bożych, niechaj zostanę uzdrowiony, uwolniony, a wszelkie choroby psychiczne, psychosomatyczne i ich objawy znikną na zawsze, jeżeli szatan i jego demony mają w tym udział niech zostaną pokonani, upokorzeni i odpędzeni na zawsze! Pomocy!
Izabela Izabela napisał/a 28 maja 2022 o 06:45
Proszę o przyspieszenie mojego uwolnienia i uzdrowienia. Bóg zapłać serdecznie.
Natalia Natalia z T napisał/a 14 maja 2022 o 13:12
Zawierzam intencje znalezienia pracy w najbliższym czasie oraz cud przemiany serca oraz uzdrowienie K. a także cud miłości dla mnie i K. Cud powrotu dobrych chwil, szczerej rozmowy i rozplątania powikłanych spraw. Bóg zapłać za modlitwę, Natalia
prośba prośba z Szczecin napisał/a 14 maja 2022 o 12:03
Proszę o modlitwę w intencji Krzysztofa o wszelkie potrzebne mu łaski i światło Ducha Świętego w trudnej sytuacji życiowej.
Prośba błagalna Prośba błagalna z Leszno napisał/a 12 maja 2022 o 21:43
św. Ojcze Pio za Twoim wstawiennictwem modlił się nasz ukochany Papież Jan Paweł II ,błagam zatem ulituj się nade mną i pomóż mi wyjść z długów , wołam do Ciebie o pomoc. Amen.
Iwona Iwona napisał/a 9 maja 2022 o 20:21
Blagam o pomoc w modlitwe za mojego meza aby juz przelozony dal juz spokoj wiecej nie dreczyl i ponirzal oby moj maz radzil sie z depresja Blagam Bog zaplac
Prośba Prośba z Raszyn napisał/a 9 maja 2022 o 12:36
Matuś Ukochana Najświętsza pomóż Maciusiowi odzyskać tą pracę i pomóż na obronie licencjatu, zachowaj w zdrowiu i szczęściu. Matka
Anna Anna napisał/a 8 maja 2022 o 00:35
O uzdrowienie mojej mamy z nowotworu i przerzutów
Adrian Adrian z Krzeszowice napisał/a 30 kwietnia 2022 o 12:33
Św. O.Pio Proszę o twoją pomoc trudnej sytuacji życiowej finansowej. O znalezienie pracy dobrze płatną stałą w Londynie dla Adriana. Zdrowie, siły, mądrości, rozum, bystrość umysłu, jasność umysłu. Umiejętności do nauki i pracy.
Monika Monika z Warszawa napisał/a 28 kwietnia 2022 o 08:57
Święty ojcze Pio, proszę wstaw się za moim mężem, proszę o nawrócenie dla mojego męża, przemianę serca i powrót do domu. Jezu ratuj
Izabela Izabela napisał/a 25 kwietnia 2022 o 21:22
Św. Ojcze Pio błagam o Boską pomoc oraz ocalenie i wybawienie dla mnie Izabeli i mojej mamy Mirosławy z koszmaru, w którym żyjemy. Proszę o cud, który pomyślnie i szczęśliwie rozwiąże trudną sprawę w moim życiu oraz uratuje nas z rozpaczliwej sytuacji. Św. Ojcze Pio błagam o cud, który wyzwoli Polskę od tych tragicznych rządów i nikczemnych polityków oraz nowych podatków. Zanim rząd doprowadzi do katastrofy, zniszczenia gospodarki, bankructwa polskich firm i rodzin oraz ogromnego bezrobocia, Św. Ojcze Pio ocal i uratuj Nas!
Marta Marta napisał/a 17 kwietnia 2022 o 21:02
Proszę o modlitwę w intencji Panu Bogu wiadomej.
Adrian Adrian z Krzeszowice napisał/a 14 kwietnia 2022 o 17:06
Św. O.Pio Proszę Pomóż postaw na mojej drodze dobrych ludzi z otwartym sercem pomogli mnie finansowo. Z dobrze płatną stałą pracę w Londynie dla Adriana. O Bogosławieństwo Boże.
Babcia Babcia z Opoczno napisał/a 11 kwietnia 2022 o 10:40
Proszę o łaskę ładnej mowy dla mojego wnusia Jasia i opiekę nad jego rozwojem
Ala Ala napisał/a 3 kwietnia 2022 o 21:03
Zwracam się z prośbą w następujących intencjach: 1. O szczęśliwą operację i Boże Błogosławieństwo dla Pani Alfredy w jej sprawach. 2. O Bożą Opiekę i Matki Najświętrzej w moim miejscu pracy. 3. O Dary Ducha św. dla koleżanek z pracy. 4. O Łaskę zdrowia dla mnie na Chwałę Bożą. 5. O Wszelkie potrzebne Łaski Boże dla lokatorów. 6. O dar przyjaźni z prawdziwego zdarzenia. 7. O Boża pomoc w należytym wykonywaniu swoich obowiązków stanu oraz pracowniczych i Boską ochronę mojej pracy. 8. O ustanie epidemii. 9. O Łaskę Bożego Pokoju na Świecie oraz na Ukrainie. 10. W intencjach Patrycji i Mateusza o Boże Prowadzenie i Łaski. 11. Intencja dziękczynna za otrzymane Dobro i Łaski.
Aleksandra Aleksandra z Sępólno napisał/a 31 marca 2022 o 21:37
Proszę o modlitwę za mojego jedynego syna o uzdrowienie psychiki jego , o zmianę podejścia jego do choroby i uwierzenia że konieczne jest leczenie farmakologiczne
Marta Marta z Tyszowce napisał/a 31 marca 2022 o 14:15
Proszę o modlitwę w intencji Bogu wiadomej.
Pawel Pawel napisał/a 30 marca 2022 o 21:19
Proszę o Twoje wstawiennicto i pomoc w trudnym zadaniu.Pomoz swoją modlitwa