Intencje Modlitewne

Dodaj nowe ogłoszenie

 
 
 
 
 
Fields marked with * are required.
Your E-mail address won't be published.
It's possible that your entry will only be visible in the guestbook after we reviewed it.
We reserve the right to edit, delete, or not publish entries.
876 wpisów.
Ala Ala napisał/a 26 lutego 2022 o 15:42
O pokój na świecie, o ustanie walk na Ukrainie, o nawrócenie czołowych przywódców świata. O łaskę zdrowia na duszy i ciele, o pomyślność w podejmowaniu decyzji oraz przyświecanie i inspiracje Ducha św. w każdej sprawie, o bezpieczeństwo w mym życiu, o nawrócenie w rodzinie oraz życie wieczne dla zmarłych przodków. Intencja dziękczynna za otrzymane Łaski.
Marlena Marlena napisał/a 25 lutego 2022 o 13:34
Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża Darka i uratowanie naszego małżeństwa, aby mój mąż zakochał się we mnie na nowo. Bóg zapłać.
Mama Mama napisał/a 23 lutego 2022 o 01:52
Święty Judo Tadeuszu moja córka znajduje się w beznadziejnej sytuacji zawodowej, ma depresję z tego powodu. Błagam Wielki Orędowniku pospiesz na ratunek Angelice.
Paulina Paulina z Białystok napisał/a 18 lutego 2022 o 20:01
Proszę o modlitwę za Andrzeja ,o łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej. Bóg zapłać
Ania Ania z Nowy Sącz napisał/a 18 lutego 2022 o 16:58
Proszę o modlitwę w intencji bardzo trudnej rozmowy z pracodawcą, pomyślnego załatwienia ważnej życiowej sprawy, oraz szczęśliwego powrotu do domu.
Ala Ala z Polska napisał/a 18 lutego 2022 o 00:49
Za wstawiennictwem Świętego Judy Tadeusza proszę o łaskę zdrowia, łaskę nawrócenia w rodzinie, o kogoś do prac naprawczych, o dobrą osobę lokatora, o pokój na świecie, o nawrócenie czołowych przywódców. Intencja dziękczynna za otrzymane łaski.
Anna Maria Anna Maria z Nowy Sącz napisał/a 10 lutego 2022 o 21:42
Proszę o modlitwę w intencji bardzo trudnej rozmowy z pracodawcą.
Marta Marta z Oświęcim napisał/a 5 lutego 2022 o 22:35
Szczęść Boże, Proszę pokornie o modlitwę o wynagrodzenie wszelkich zniewag Maryji, uzdrowienie mnie ze wszytskich infekcji wirusowych bakteryjnych autoagresywnych tarczycy, stawów,alergii w tym opuchlizn ciała, stawów, węzłów chłonnych, limfy, chorób tkanek, palenia , swédzenia ciała, przywrócenie wydajności w pracy.Proszé o modlitwe wstawienniczą o zdrowie dla naszej rodziny, szcześliwe rozwiązanie dla mojej siostry. Proszę o modlitwę wstawienniczą w znalezieniu odpowiedniego mieszkania, pracy i wspaniałego męża i pojednanie z wrogami🙏🙏 Amen ❤️ Niech Pan Bóg weźmie te rzeczy,które nie pozwalają mi żyć..i niech zrobi z nimi co zechce.. Bóg zapłać Marta
Beata Beata z Opole napisał/a 4 lutego 2022 o 10:33
Proszę o dobrą sesję egzaminacyjną dla dzieci, o wiarę, zdrowie oraz aby dobrze ułożyło się ich życie prywatne i zawodowe
Junona Junona z Nowy Sącz napisał/a 31 stycznia 2022 o 23:41
Św Judo Tadeuszu i Św Rito proszę o pomoc i opiekę w ciężkich chwilach. Córka jest w strasznie trudnej życiowej sytuacji. Proszę o modlitwę w jej intencji, aby ludzie mobingujący ją w pracy i chcący ja zwolnić odpowiedzieli wreszcie za swoje czyny przeciwko niej.
Barbara Barbara napisał/a 29 stycznia 2022 o 22:35
Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu błagam za wstawiennictwem św Judy Tadeusza aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrażało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Panie o uzdrowienie Maksia z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. Bóg zapłać.
Ania Ania z Nowy Sącz napisał/a 29 stycznia 2022 o 09:42
Jezu pomóż , spraw, aby osoby które niszczą w pracy moją córkę poniosły konsekwencje swoich czynów, niech ich kłamstwa wyjdą na jaw. Nie mają żadnych wyrzutów sumienia. Kto mieczem wojuje od miecza ginie. Proszę, powstrzymaj ich. Prosze o cud. Aby nie mieli wpływu już nigdy na nasze życie. Jezu Ty wiesz, Jezu Ty się tym zajmij. Amen.
Twoja sluzebnica Twoja sluzebnica z Poznan napisał/a 28 stycznia 2022 o 13:51
O przrmiane wewnętrzną Krzysztofa,o dobrego,odpowiedzialnego męża kawalera katolika Dla mnie,o zdrowie,zgodę,opiekę sw.Judy Tadeusza,Boże błogosławieństwo, pozytywne załatwienie trudnych spraw i potrzebne laski Zuzi,Krzysztofowi i jego Rodzinie
Agata Agata napisał/a 28 stycznia 2022 o 04:20
Święty Judo Tadeuszu błagam o pomoc dla Angeliki.
Anna Anna napisał/a 26 stycznia 2022 o 22:33
Proszę o modlitwę w intencji szybkiego znalezienia dobrej pracy, o łaski i siły do wytrwania do tego momentu w obecnej pracy oraz o pomyślne rozwiązanie spraw finansowych.
Twoja sluzebnica Twoja sluzebnica z Poznan napisał/a 26 stycznia 2022 o 21:19
O przemianę wewnętrzną Krzysztofa,o dobrego,odpowiedzialnego męża kawalera katolika Dla mnie,o zdrowie,zgodę,opiekę sw Judy Tadeusza i opieke Maryji,Boże Błogosławieństwo, wyjście z problemów,siły w pokonywaniu problemów,pozytywne załatwienie trudnych spraw i potrzebne laski Zuzi,Krzysztofa i jego Rodziny
Adrian Adrian z Kraków napisał/a 25 stycznia 2022 o 16:23
Św. Judo Tadeuszu Proszę pomóż finansowo z pracą mieszkaniem w Londynie.
Ewa Ewa napisał/a 22 stycznia 2022 o 21:54
o dobrą pracę i zdrowie i normalność i rozum i troske o bliskich i męża i asertywność i energię i ruch w psychice
Sylwia Sylwia z Gdynia napisał/a 21 stycznia 2022 o 17:12
Św Judo Tadeuszu, proszę o modlitwę o nawrócenie, wyzwolenie z konfliktów wewnętrznych i zewnętrznych dla Jakuba i jego rodziców, Piotra i Damiana, ich żon, rodziców, rodzeństwa i dziadków. Dziękuję - Sylwia
Darek Darek napisał/a 19 stycznia 2022 o 13:37
Proszę o modlitwę w intencjach, których wymieniam w codziennych modlitwach.